PLANETACLUB

Репетиторство онлайн. Переваги і недоліки

Час читання

3 хвилини

Переглядів

50

Опубліковано

25.06.2021

Оновлено

22.01.2024

Зміст

Все більше українських сімей приходить до розуміння того, що без репетиторів школяреві не обійтися. Але не всі знають, що заняття з викладачами можуть проходити віддалено. У цій статті ми поговоримо про плюси і мінуси репетиторства онлайн.

Як знайти хорошого онлайн-репетитора

Як відрізнити хорошого онлайн репетитора від посереднього? За його власними словами? По тому, наскільки натхненно він/вона хвалить вашу дитину, розписує приховані таланти і перспективи? За оцінками в школі? На жаль, жоден з методів не дає гарантії якості позашкільного навчання. Вихід один – звертатися в сертифіковані навчальні центри.

Чим може онлайн репетитор замінити звичайного

Чим може онлайн репетитор замінити звичайногоКарантин завдав звичній школі важкого удару. Але удар був важким тому, що до онлайн навчання не були готові ні вчителі, ні учні. Не було методик, навчальних посібників, навичок. Підтримувати дисципліну в класі було важко, а коли учні знаходилися на відстані, здавалося неможливо. В результаті хтось вчився, а хтось просто залишав пристрій, дивився в стелю і займався своїми справами.

Але приватні компанії, які спеціалізуються на онлайн навчанні, організовують його інакше. У групах займається не 30, а 6-7 чоловік. Всі вони знаходяться в полі зору вчителя, постійно з ним спілкуються. Протягом уроку кожен учень отримує ряд завдань, виконує їх, оцінюється вчителем і приймає рекомендації. Дисципліна в групах – на вищому рівні. Програма повністю адаптована до шкільної, а методики викладання – авторські, унікальні, результативні, розраховані саме на малі колективи.

Заняття з онлайн репетитором

Поряд з повним супроводом учня за шкільною програмою, в інтернеті пропонуються заняття з репетиторами онлайн і офлайн з окремих предметів. Є можливість проведення індивідуальних онлайн занять, також є можливим займатися в групі до 3-х чоловік.

Переваги та недоліки онлайн репетитора

Ті, хто проти віддалених занять роблять упор на труднощі контролю і важливість особистої комунікації. Але на індивідуальних уроках з репетитором такі питання в принципі не можуть виникати.

У той же час переваг у інтернет-уроків набагато більше:

  1. Не потрібно витрачати час на дорогу: ні учню, ні вчителю. Не потрібно супроводжувати дитину на уроки;
  2. Відсутній прямий фізичний контакт, а значить – немає ризику зараження респіраторними інфекціями. Для багатьох це важливо;
  3. Цікава, своєрідна подача матеріалу, використання ресурсів мультимедіа – дітям це подобається, вони краще залучаються до процесу навчання;
  4. Можливість займатися в зручний час;
  5. За інших рівних умов заняття онлайн будуть трохи дешевше очних.

Перед початком занять кожен учень проходить тест на визначення початкового рівня, після чого для нього складається індивідуальний графік і програма.

Пропонуються послуги онлайн репетиторів і з наступних предметів

Репетитори з математики онлайн

Репетитори з інформатики онлайн

Репетитори з української онлайн

Репетитори з англійської онлайн

Репетитори з німецької онлайн

Репетори китайської онлайн

Репетитори з історії онлайн

Репетитори з правознавства онлайн

Репетитори з хімії онлайн

Репетитори з фізики онлайн

Репетитори з біології онлайн

Репетитори з географії онлайн

Статті з блогу

Що таке НМТ?
Школа майбутнього: особливості та перспективи
Як стати відмінником чи відмінницею у школі
Перелік канцелярії для 1 класу

Підписатися на наші новини

Facebook
Twitter
Telegram
Email

Коментарі

0 Комментар(ів)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
imgonline-com-ua-Resize-VIwBICAfYNk9q

Зворотній зв'язок

лого 44
Ваш запит отримано.
Ми з вами зв'яжемось найближчим часом