Коментарі

Наші логопеди

Дар’я Ігорівна

Логопед

Детальніше

Лілія Василівна

Логопед

Детальніше

Тетяна Олександрівна

Логопед

Детальніше

Олександра Євгенівна

Логопед

Детальніше

Пропонуємо послуги логопеда-дефектолога:

Переваги очної консультації та занять у логопеда:

Встановлення та підтримання «живої» взаємодії з учнем;

Можливість гнучкого реагування на зміни настрою дитини;

Ефективність викладацького контролю під час виконання практичних завдань;

Доступність застосування різних методів, засобів роботи; 

Підвищена зацікавленість із боку дитини.

Нюанси очної роботи логопеда

Вербальне спілкування – ефективний спосіб комунікації людей за допомогою слів. Унікальним інструментом передачі інформації служить мова. Вона допомагає донести думку до співрозмовника, висловити почуття, потреби. Красива мова людини будь-якого віку будується з таких складових:

Мовні дефекти найкраще піддаються корекції у дитячому віці. Однак, ніколи не пізно розпочати роботу над створенням успішної особи. Людям, що з дитинства страждають недостатньою розвиненістю артикуляційного апарату, заїканням, картавістю, слід звернутися до логопеда для дорослих.

Основне завдання логопеда-дефектолога є виявлення причин виникнення порушень промови а також їх корекція. Комплексна логопедична діяльність включає розвиток у дітей уважності, пам’яті, мислення, моторики, зорового, слухового сприйняття. Робота спеціаліста є повноцінним освітнім процесом.

Ситуації, коли потрібна логопедична корекція для дошкільнят:

Це лише загальні випадки, розвиток дітей індивідуальний.

При выявлении проблем с речью не теряйте время

Мовлення формується залежно від особливостей здоров’я, довкілля, емоційного стану. Молодший дошкільний вік 3-4 роки є особливо продуктивним для формування мовних навичок.

Дошкільнику важливо правильно вимовляти усі звуки. Це впливає на його подальший розвиток, правильне письмо та читання. Несвоєчасна діагностика проблем із вимовою у дошкільнят може стати основною причиною поганої успішності у школі. Обов’язкова умова проведення занять із дошкільнятами – ігровий формат.

У період становлення мовлення у разі виникнення будь-яких дефектів важливо своєчасно звернутися до хорошого логопеда, який проведе коригуючу роботу. Досвідчений фахівець знає, як захопити малюка.

Школярам слід звернутися за послугами до логопеда, якщо присутні:

Учень початкових класів має вміти плавно читати вголос, переказувати зміст тексту, розповідати напам’ять невеликі вірші, прозу, писати диктанти.

Професійний логопед в Ірпені може провести корекційну роботу зі школярами, які мають різні мовні дефекти, порушення інтелектуально-емоційного розвитку, навчальну неуспішність. Тільки висококваліфікований фахівець допоможе забути про мовні проблеми назавжди.

Порядок работы логопеда

Слід розуміти, що автоматизація навичок вимови звуків є складним тривалим процесом. Регулярні заняття зі спеціалістом та виконання домашніх вправ підвищать ефективність роботи. Логопед може порекомендувати для дитини проведення логопедичного масажу, звернення до психолога чи невролога.

Трохи із занять з логопедом

Відтворити відео про video

Вартість занять із логопедом

Індивідуально

350 грн./40 хвилин

Графік зустрічей з логопедом індивідуальний. Попередній запис обов’язковий.

Напишіть нам (зворотній зв'зок)

Дізнавайтесь про наші новини

Вставте в поле ваш email і натисніть на кнопку “підписатися”. І ми будемо надсилати вам інформацію про знижки, акціі, нові послуги, цікаві статті, тощо.

FAQ - часті питання

Логопед може допомогти усунути різні проблеми мовлення, такі як заїкуватість, дислалія, дисграфія, дислексія, афазія, дизартрія, ринолалія, алалія та інші. У тому числі ставить звуки з якими дитина має проблеми. Найчастіше це звуки “Р”, “С”, “Ж”, “Ш”, “Ч”. Педагог проводить діагностику, корекцію та профілактику порушень мовлення та пов’язаних з ними психологічних та педагогічних проблем.

Уроки проходят в индивидуальном формате. Каждый урок длится  40 минут.  Занятия включают в себя различные упражнения, игры, задания, которые направлены на развитие и улучшение речевых навыков, а также на формирование положительного отношения к речи и самому себе. Занятия с логопедом проходят в уютной и дружественной атмосфере, с учетом индивидуальных особенностей каждого ребёнка. особливостей кожної дитини.

Тривалість і частота занять з логопедом залежить від типу та ступеня тяжкості порушення промови, У середньому, задля досягнення помітних результатів необхідно займатися з логопедом близько 3-4 місяців, по 1-2 десь у тиждень. Однак кожен випадок індивідуальний і вимагає індивідуального підходу. Часто буває досить 5-10 занять.

що раніше Ви звернетеся за консультацією до фахівця, то краще. Формування мови малюків починається з лепетання, активне осмислення процесу відбувається у 2-3 роки. У цьому віці слід прийти на перший прийом до логопеда для визначення відповідності розвитку віку, діагностики та корекції порушень.

Заїкуватість у дітей виникає в 2-5 років, найбільш схильна до недуги чоловіча стать. Батьки помилково вважають причиною переляк або стрес. Справжнім винуватцем є ослаблена дитяча центральна нервова система, а стрес – тригер. Фактори, що призводять до заїкуватості – надмірне мовленнєве навантаження, підвищена стомлюваність.

Батьки можуть сприяти розвитку дитини раннього віку. На допомогу йдуть дитячі книжки, розвиваючі посібники, альбоми для мовленевого розвитку. У разі порушень важливо своєчасно звернутися до фахівця для відновлення мовленевих функцій. Від батьків потрібно знайти професійного логопеда, дотримуватися його вказівок, відстежувати позитивну динаміку.

  • Приходити на заняття у гарному настрої та з бажанням вчитися;
  • Не вживати перед заняттям гострих, гарячих, холодних або солодких продуктів, які можуть дратувати горло або впливати на вимову;
  • Виконати домашнє завдання, якщо воно було поставлено логопедом на попередньому занятті;
  • Слухати уважно логопеда та виконувати всі його інструкції.

Статті з блогу

Як зрозуміти і вивчити математику
Навіщо потрібне ЗНО? Що було раніше?
Як добре вчитися
Булінг у школі. Що це?

Пропонуємо наступні заняття і курси для дітей

Приватна школа 0-1 класи

Підготовка
до школи

Репетитор для
молодших класів

Англійська від
5 років онлайн

Репетитор домашнього завдання

Денний літній табір

Коментарі

0 Комментар(ів)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
imgonline-com-ua-Resize-VIwBICAfYNk9q

Зворотній зв'язок

лого 44
Ваш запит отримано.
Ми з вами зв'яжемось найближчим часом