Зворотний дзвінок

Репетитор алгебри онлайн

 Контакти

Вартість занять

Заняття індивідуальні та в міні-групах до 2 учнів

Ознайомтеся з онлайн курсами з математики. Це онлайн заняття в групах до 6 учнів.

Уроки алгебры онлайнАлгебра - складна, але в той же час, необхідна в реальному житті наука. Її вивчення сприяє розвитку логіки й абстрактному мисленню, не прив'язані до конкретних образів.

Завдяки алгебрі школярі вникають в суть понять. Вона є базовою наукою при вивченні астрономії, фізики та інших дисциплін.

Для вступу у багато вищих навчальних закладів потрібне гарне знання математики. Але навіть якщо ви не плануєте застосовувати формули і рівняння в реальному житті, заняття алгеброю знайдуть своє практичне застосування.

 

 

Репетитор алгебри по скайпу

Репетитор алгебры онлайнЗаймаючись з репетитором онлайн школяр вчиться:

  • Узагальнювати і систематизувати інформацію
  • Аналізувати ланцюжка подій і знаходити вірне рішення
  • Мислити логічно і абстрактно

Все це допоможе швидко і ефективно знаходити вихід з будь-якої ситуації.

Недавні дослідження показали, що за музичні та математичні здібності відповідає один і той же ділянку мозку. Тобто заняття алгеброю сприяють розвитку музичних талантів.

Уроки проходять індивідуально. Такий підхід дозволяє приділити увагу темам складним для учня і виділити час для практики в потрібній кількості. Учень може йти в своєму темпі за індивідуально складеною програмою. Крім того, можливі заняття в міні-групах по 2-3 учні. Такі заняття також ефективні, адже школярі проходять тестування і розподіляються в класи за рівнями.

Онлайн заняття алгеброю в Planetaclub з нашими репетиторами допоможуть здійснити підготовку до ЗНО та підготовку до ДПА, а також освоїти шкільну програму.

 

 

Разом із алгеброю займайся й іншими предметами

Репетитор з геометрії онлайнРепетитор з інформатики онлайнРепетитор з англійської онлайнРепетитор німецької онлайнРепетитор російської мови онлайнРепетитор з україннської онлайн

Репетитор з історії онлайнРепетитор з правознавства онлайнРепетитор фізики онлайнРепетитор хімії онлайнРепетитор біології онлайнРепетитор географії онлайн

 

Вас також може зацікавити

Репетитори онлайнРепетитор математики онлайнНа головну