Блог

Дистанційне навчання чи стандартна шкільна освіта?

Сьогодні все більше батьків вважають за краще віддавати своїх дітей в дистанційні школи, так як це зручно і дозволяє заощадити багато часу. Але багато тат і мам хвилюються – адже цей незнайомий формат онлайн-освіти таїть в собі не тільки переваги. Насправді, в будь-якому з цих двох варіантів є як плюси, так і мінуси.
20 жовтня, 2021
18

Як обрати школу. Поради батькам

Як обрати школу дитині – важлива тема для батьків майбутніх першокласників. Важко переоцінити значення школи в житті дитини. Там вона проведе значну частину часу, буде вчитися читати, писати, дружити. Якою вона вийде з неї – людиною з набутими комплексами або сильною особистістю – багато в чому залежить від школи.
19 жовтня, 2021
17

Як підготуватись до ЗНО з біології

Вступаючи до медичного або біологічного ВНЗ, абітурієнт надає сертифікат з біології. Тому багато учнів старших класів заздалегідь думають, як підготуватись до ЗНО з біології, щоб отримати високі бали. Однак навіть відмінне знання програми не дає гарантії, що на всі питання тесту учень дасть правильні відповіді. Для впевненості в своїх знаннях багатьом випускникам потрібна серйозна підготовка до проходження тестування.
19 жовтня, 2021
31

Як підготуватись до ЗНО з географії?

Всіх учнів одинадцятого класу в кінці навчального року очікує серйозний іспит – ЗНО. Він дуже важливий, тому що майбутнє випускників багато в чому залежить від його результатів.
7 жовтня, 2021
35

Англійська з носієм мови чи з нашим репетитором?

Уроки з носієм англійської мови підійдуть тим, хто вже має непогану теоретичну і практичну базу за плечима. А людині, яка тільки починає свій лінгвістичний шлях, буде вкрай складно на курсах з носієм. Їй краще працювати з репетитором – викладачем мови.
7 жовтня, 2021
23

Як знайти репетитора англійської мови?

Вивчаючи англійську мову студенти, школярі, дорослі зустрічаються із складними для них темами. Наприклад, викликають труднощі артиклі, які неправильно розставляються більшістю учнів при складанні речень. Або ж вони зовсім забувають про артиклі.
7 жовтня, 2021
27

Дистанційна освіта. Її переваги.

Хороша середня освіта – запорука успішного майбутнього. Кожна дитина повинна отримати знання, які допоможуть їй в подальшому приймати рішення, перебувати в соціумі, розвиватись в усіх напрямках. І важливо, щоб ці знання були якісними.
6 жовтня, 2021
40

Як вивчити математику

В наши дни, математика является важнейшей наукой, без которой невозможно представить нашу жизнь. Уметь правильно применять алгебраический счет, а также  знать базовые геометрические правила нужно не только для того, чтобы хорошо сдать экзамены и поступить на хорошую техническую специальность, математика нужна для изучения многих других предметов, например физики, экономики, химии и даже биологии.
24 вересня, 2021
49

Навіщо потрібне ЗНО? Що було раніше?

ЗНО (Зовнішнє незалежне оцінювання укр.) Увійшло в життя старшокласників з 2005 року. Тоді вперше було протестовано 10030 учнів з 1 567 шкіл України. З кожним роком кількість учнів, що проходили тестування зростала. І вже зараз ці іспити проходять по всій території нашої країни.
24 вересня, 2021
42

Курси ЗНО чи самостійна підготовка?

Досвідчені педагоги вважають, що починати підготовку до ЗНО варто якомога раніше. Бажано приступити до неї ще у вересні, щоб істотно підвищити шанси на отримання гарних оцінок під час іспиту. Це дозволить в подальшому вступити до бажаного навчального закладу. Але перед школярем часто стоїть серйозний вибір: чому віддати перевагу – курсам ЗНО або підготовці за допомогою методичок та конспектів?
23 вересня, 2021
28

Майбутнє дистанційного навчання

Ще кілька років тому дистанційне навчання здавалося чимось нереальним. Діти звикли ходити до школи кожного дня та спілкуватися з однокласниками, вчителями. Здавалося, що так буде завжди.
23 вересня, 2021
21

Як підготуватися до ЗНО з української мови

У тестовій частині екзаменаційного бланка з української мови та літератури абітурієнти зіштовхуються з найбільшими труднощами. Помилки, допущені в ній, істотно знижують підсумкову кількість балів. Навіть вдало написаний твір (за який дають 20 балів) не допоможе виправити важке становище випускника.
16 серпня, 2021
89

Як підготуватися до ЗНО з хімії

ЗНО – серйозний іспит, від результатів якого залежить майбутнє випускника.
16 серпня, 2021
72

Рейтинг ВНЗ України

Який ВНЗ обрати випускнику?
16 серпня, 2021
85

Що робити, якщо не склав ЗНО

За підсумками незалежного тестування учень випускного класу не склав один з предметів, тобто набраних ним балів не вистачило для вступу до ВНЗ. Такі ситуації відбуваються часто. Найбільш складно абітурієнтам дається математика, історія України, іноземна мова, фізика, українська література і мова.  
16 серпня, 2021
82

Школа майбутнього: особливості та перспективи

«Учень – це не посудина, яку потрібно наповнити, а факел, який треба запалити»
4 серпня, 2021
80

Як підготуватися до ЗНО з фізики

Не за горами відповідальна пора – закінчення школи, вступ до бажаного інституту? Прийняли рішення вступати до технічного ВНЗ? Не знаєте, як підготуватися до ЗНО з фізики таким чином, щоб отримати при підсумковому шкільному тестуванні високий бал і гарантовано стати студентом обраного навчального закладу?
4 серпня, 2021
94

Прохідний бал на ЗНО

Ця інформація дозволить випускникам дізнатися, скільки потрібно набрати балів на ЗНО, а також оцінити свої шанси потрапити на місце держзамовлення за обраною спеціальністю.
3 серпня, 2021
105

Підготовка до ЗНО онлайн. Наскільки ефективно?

Підготовка до ЗНО для того, хто націлений на високі бали та на успішний подальший вступ до інституту, повинна починатися задовго до закінчення школи.
30 липня, 2021
94

Переваги та недоліки дистанційного навчання з 1 класу

Локдаун, пов'язаний з епідемією COVID-19, виявив всі позитивні і негативні аспекти дистанційної освіти. Багато педагогів, школярі, їх батьки вперше зіткнулися з такою формою викладання. Що вони говорять? Давайте розглянемо це питання з усіх трьох сторін.
29 липня, 2021
72

Як підготуватися до ЗНО з історії України

В структурі дисциплін, за якими учні складають ЗНО, історія України має особливий статус, так як вимагає від учнів знань з інших суміжних предметів, а саме суспільствознавства, історії культури, географії, літератури.
28 липня, 2021
124