Блог

Навчання під час війни

З приходом до нашої країни війни українські батьки зіштовхнулися з численними викликами долі. Багатьом із нас доводилося боротися за життя, дехто втратив рідних та близьких. Але, незважаючи на катастрофічні наслідки воєнних дій для кожного з нас, здобуття дітьми освіти та знань все також є дуже актуальною темою.
11 березня, 2022
294

Школа онлайн

Онлайн-школа вже стала звичною формою навчання для українських школярів. І якщо раніше батьки скептично ставилися до такого формату, то численні карантини змусили переглянути свої погляди та знайти очевидні плюси навчання у школі онлайн. Завдяки стрімкому розвитку інформаційних технологій, викладання стає максимально інтерактивним. Сучасним дітям така подача знань ближча та інтуїтивно зрозуміла. Тепер школа онлайн стає добровільним рішенням та несе низку переваг.
17 лютого, 2022
183

Як добре вчитися

Як добре вчитися, щоб після закінчення школи старанність плюс висока успішність гарантували перспективу успішної здачі ЗНО, ДПА та безпроблемний вступ до обраного ВНЗ, чи до середнього спеціального закладу? Як почати, мотивувати себе вчитися на відмінно, якщо досі одержувані оцінки залишали бажати кращого, в очах більшості педагогів ви малоефективні, пасивні та багато шкільних предметів даються тільки через важку працю?
14 лютого, 2022
153

Як стати відмінником чи відмінницею у школі

Хорошая успеваемость в школе – не влияние генов. Ведь как иначе объяснить, что в семьях математиков и докторов частенько растут дети без особых достижений в учебе? Советы, как стать отличником, базируются на целой системе воспитания. Закладывая навыки самодисциплины, трудолюбия, упорства еще в раннем детстве, родители помогают ребенку с минимальными стрессами пройти весь путь школьного образования. И в этой системе особенно важен баланс между качеством получаемых знаний и результатом успеваемости. Ведь зубрежка и стратегия “оценка ради оценки” успешна лишь в начальной школе.
3 лютого, 2022
197

Онлайн-школа для дітей

Як відбувається навчання в дистанційному закладі. Онлайн-школи – це досягнення прогресу, яке дозволяє виключити хвилини офлайн-освіти, але при цьому ніяк не впливає на якість процесу.
1 лютого, 2022
110

Навіщо вчити англійську? 6 причин.

Сьогодні англійську діти вивчають із трьох років. І в цьому є сенс – іноземна мова – це двері у щасливе майбутнє з масою можливостей. Знання відкривають дорогу до найкращих університетів світу, дозволяють розуміти та спілкуватися з людьми у будь-яких країнах. Саме тому зараз так потрібні репетитори англійської, які вчать розуміти граматику, вміти читати та говорити іноземною мовою. Розберемо докладніше, чому треба вчити англійську, і в чому її переваги.
29 січня, 2022
123

Як вивчити біологію?

Биология считается далеко не самой легкой дисциплиной, так как она изучает не только строение живых организмов, но и внутренние процессы, которые в них протекают. Данный предмет изобилуют многочисленными терминами, а в старших классах ученикам приходится вникать в сложные формулы, чтобы понять законы такого раздела, как селекция.
29 січня, 2022
167

Сімейне навчання, що це?

Традиційна шкільна освіта передбачає регулярну присутність учнів на заняттях. Такий формат довгий час здавався єдиним можливим варіантом для всіх школярів, незважаючи на їхні потреби та переваги. Реформи дозволили змінити ситуацію — сучасна українська школа пропонує кілька форматів навчання, зокрема екстернат та сімейну форму освіти.
28 січня, 2022
190

Як вивчити таблицю множення

Першим серйозним випробуванням, з яким стикаються батьки учнів початкової школи, є таблиця множення (вона ж — таблиця Піфагора). За шкільною програмою її вивчення розпочинається у другій половині 2-го класу. Але вчити її рекомендується заздалегідь – щоб дитині було легше на заняттях.
27 січня, 2022
243

Чи обов'язково вмикати камеру на дистанційному навчанні?

У 2021 році школярі, студенти, учні освітніх закладів встигли повною мірою відчути, що таке дистанційне навчання. З огляду на відсутність досвіду подібного виду освіти у вчителів, викладачів та учнів виникли різні складнощі.
25 січня, 2022
1,698

Тайм-Менеджмент для дітей

Уміння раціонально використовувати свій час – цінна навичка, яку важливо розвивати з дитинства. Тайм-менеджмент закладає здібності до самоорганізації, що багатьом не є властивим навіть у дорослому житті. Проста істина свідчить: шлях до успіху складається із численних маленьких кроків, які беруть свій початок із дитинства.
18 грудня, 2021
162

Що таке дистанційне і онлайн навчання

Зміни, що відбуваються у світі, запровадили у нашому житті дистанційну освіту. Спробуємо розібратись, що таке дистанційне навчання, у чому його переваги, особливості, яка специфіка, форма проведення тощо.
8 грудня, 2021
485

Як вивчити таблицю Менделєєва?

Як швидко вивчити таблицю Менделєєва? Це камінь спотикання як студентів, так і школярів. Найчастіше учням доводиться в максимально стислий період зубрити всі елементи, а також намагатися зрозуміти, які властивості вони мають. Досвідчені педагоги знають, як легко вивчити таблицю Менделєєва – важливо мати бажання, впевненість у успіху та застосовувати творчий підхід до справи.
8 грудня, 2021
254

Як зрозуміти і вивчити хімію?

Хімія по праву вважається дуже складним для розуміння предметом, тому що містить багато формул, які важливо не просто завчити, а й зрозуміти. Нерідко школярі не приділяють уваги цій дисципліни на самому початку вивчення, а потім не можуть засвоїти наступні теми. Щоб зрозуміти, як вивчити хімію, достатньо слідувати чіткому алгоритму дій, виявляти терпіння і намагатися зануритись у предмет.
8 грудня, 2021
267

Як зрозуміти та вивчити фізику ?

Фізика є основною наукою, яка вивчає навколишню матерію і тіла, їх стани, рух та енергію. Закони фізики виводять шляхом проведення спостережень та практичних дослідів, виражають за допомогою моделей та математичних формул. У цій статті ми розберемо як швидко вивчити фізику школярам та успішно скласти незалежне тестування.
8 грудня, 2021
276

Булінг у школі. Що це?

Булінг у школі – явище, нажаль, нерідке. Часто діти не кажуть про це. А буває, що розповідають, але дорослі не надають цьому належного значення. Думають, що все й так минеться. Не пройде! Перенесене цькування в колективі безслідно не проходить. Може вплинути так, що мало не здасться! Воно відгукується низькою самооцінкою, невдачами, неврозами, депресією, спробами суїциду. Наслідки булінгу залежать від глибини психологічної травми.
11 листопада, 2021
165

Як підготуватись до ЗНО з біології

Вступаючи до медичного або біологічного ВНЗ, абітурієнт надає сертифікат з біології. Тому багато учнів старших класів заздалегідь думають, як підготуватись до ЗНО з біології, щоб отримати високі бали. Однак навіть відмінне знання програми не дає гарантії, що на всі питання тесту учень дасть правильні відповіді. Для впевненості в своїх знаннях багатьом випускникам потрібна серйозна підготовка до проходження тестування.
19 жовтня, 2021
564

Як підготуватись до ЗНО з географії?

Всіх учнів одинадцятого класу в кінці навчального року очікує серйозний іспит – ЗНО. Він дуже важливий, тому що майбутнє випускників багато в чому залежить від його результатів.
7 жовтня, 2021
380

Як зрозуміти і вивчити математику

В наши дни, математика является важнейшей наукой, без которой невозможно представить нашу жизнь. Уметь правильно применять алгебраический счет, а также  знать базовые геометрические правила нужно не только для того, чтобы хорошо сдать экзамены и поступить на хорошую техническую специальность, математика нужна для изучения многих других предметов, например физики, экономики, химии и даже биологии.
24 вересня, 2021
315

Навіщо потрібне ЗНО? Що було раніше?

ЗНО (Зовнішнє незалежне оцінювання укр.) Увійшло в життя старшокласників з 2005 року. Тоді вперше було протестовано 10030 учнів з 1 567 шкіл України. З кожним роком кількість учнів, що проходили тестування зростала. І вже зараз ці іспити проходять по всій території нашої країни.
24 вересня, 2021
244

Майбутнє дистанційного навчання

Ще кілька років тому дистанційне навчання здавалося чимось нереальним. Діти звикли ходити до школи кожного дня та спілкуватися з однокласниками, вчителями. Здавалося, що так буде завжди.
23 вересня, 2021
210