Англійська з носієм мови чи з нашим репетитором?

Англійська з носієм чи нашим репетитором

Уроки з носієм англійської мови підійдуть тим, хто вже має непогану теоретичну і практичну базу за плечима. А людині, яка тільки починає свій лінгвістичний шлях, буде вкрай складно на курсах з носієм. Їй краще працювати з репетитором – викладачем мови.

Справа в тому, що наш фахівець сприймає англійську, як іноземну мову. Аналогічно мислить і учень, тому йому легше пристосуватись до методики навчання, яку пропонує вітчизняний викладач. Крім цього, учні на початкових етапах навчання стикаються з одними і тими ж труднощами. Наш репетитор англійської знає про них і прагне допомогти в їх подоланні. Мова йде про:

 • неправильну вимову слів;
 • помилкове висловлення думок (коли слова та прийменники розставляються в реченні не за правилами граматики англійської мови);
 • недостатню лексичну базу;
 • нерозуміння часів;
 • невірне сприйняття на слух англійської мови.

Наш викладач знає, що учень-початківець спочатку формує у себе в голові думки російською / українською мовою, а вже потім перекладає їх на англійську. Тому він намагається навчити людину мислити, як носій мови. На це потрібно досить багато часу. 

 

Переваги занять з репетитором англійської, для якого мова, що вивчається є рідною

Репетитор – носій англійської, навчить вас живої мови – якою розмовляють в його країні. Завдяки цьому учень дізнається про багато цікавих висловів, які не вивчає звичайна програма, а також познайомиться зі скороченнями, сучасними словесними зворотами і спрощеними граматичними правилами. Інші плюси курсів англійської з носієм:

 • швидкий розвиток розмовних навичок (усного мовлення);
 • знання про нюанси інтонації при вимові певних слів;
 • навчання культурі мови (репетитор ділиться відомостями про традиції країни, яка є йому рідною);
 • участь в інтенсивних розмовних заняттях (на них учневі доведеться швидко сприймати інформацію, запам'ятовувати лексику і реагувати на запитання вчителя);
 • захоплююче проведення часу з носієм мови (багато живих діалогів, а не теорії);
 • подолання мовного бар'єру і страху спілкування з іноземцем.

Англійська мова з носієм дасться учневі набагато простіше. Але тільки після отримання певного досвіду вивчення мови з нашим репетитором. Тому висновком цієї невеличкої статті може стати наступне: Всьому свій час! З нуля вивчати англійську з носієм може виявитися непосильним завданням. А ось коли є певна база знань, з допомогою носія можна досягти значних результатів. Він допоможе спілкуватися англійською без помилок і акценту. А також такі уроки дозволять вільно читати тексти, висловлювати думки, вести живий діалог.

Автор: Денис Корабльов

В блог

На головну 

Оценка: 
0
Голоси відсутні
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
10 + 6 =

Інші статті з блогу

Зворотній дзвінок