Хороший репетитор: як його знайти?

Заняття з репетиторами стали необхідністю в житті школяра. Це розуміють всі відповідальні батьки. Як вийшло, що крім відвідування школи часто у дитини є репетитор з математики, репетитор з англійської та репетитор з фізики? Це може бути пов'язано з кризою освіти, особливостями засвоєння інформації дитиною і з високими балами, необхідними для вступу до ВНЗ на бюджетні місця.

Часто шукають викладачів з української мови та математики, так як це обов'язкові предмети на здачі ЗНО. Вчителі з фізики, хімії та іноземної мови бувають потрібні через складність цих предметів. Учитель в школі не встигає займатися з кожним окремо, відстежити, яка тема запущена і підтягнути її. На щастя, можна звернутися за цими послугами до репетитора. Залишається вибрати потрібну людину.

 

Як знайти хорошого репетитора

Потрібного викладача можна знайти на спеціальних сайтах, в школі або за рекомендацією знайомих. Однак трапляється, що Ви очікуєте зустрічі з хорошим репетитором, а отримуєте вчителя без досвіду, який не може знайти підхід до учня. Є кілька ознак того, що фахівець володіє знаннями і навичками, які не розчарують замовника послуг:

  • На першій зустрічі, особистій, онлайн або по телефону, репетитор уточнює, яка мета навчання і терміни. Часто бажання займатися з репетитором пов'язано з конкретною датою вступу до ВНЗ, здачею ЗНО, ДПА тощо
  • Проводиться тестування учня для визначення його рівня перед початком навчання. Це важливо. Учитель повинен запропонувати програму навчання після моніторингу, скорегувавши її під рівень учня.
  • На першому занятті викладач задає питання не тільки за наявністю знань, а й про особливості характеру і типу сприйняття інформації майбутнього підопічного.

Хороший репетитор після знайомства і діагностики обов'язково розповість про своє бачення процесу навчання, покаже підручники, за якими буде займатися і повідомить про свої вимоги. Після цього рішення залишається за вами.

Ми живемо в дивовижний час. Щоб займатися, можна навіть не виходити з дому. Репетитори з хімії, біології та інших предметів, можуть якісно навчати школярів всіх класів в режимі онлайн. Якщо вам зручніше займатися особисто, знайдуться і такі вчителі.

На все життя діти запам'ятовують викладача, який дав хороші знання і був небайдужий до дитини. Сьогодні такою людиною може стати ваш репетитор. Давайте своїм дітям найкраще, і результати не змусять себе чекати!

Автор: Денис КорабльовФейсбук Кораблев

 

В блог

На головну 

Блог