Онлайн-школа для дітей

Як відбувається навчання в дистанційному закладі.

Онлайн-школи – це досягнення прогресу, яке дозволяє виключити хвилини офлайн-освіти, але при цьому ніяк не впливає на якість процесу.

Навпаки, цей формат навчання дозволяє значно покращии отримання освіти, тому що усі непотрібні дії відсіюються, а учень може сконцентруватися на головному - на навчальному процесі.

Переваги онлайн-школи.

Плюси навчання в онлайн-школі досить численні, але серед них слід виділити основні:

1. Мобільність.

Географічне положення більше не має жодного значення для того, щоб відвідувати ту чи іншу онлайн-школу. Тепер навіть учням із найвіддаленіших куточків країни доступна якісна та повноцінна освіта.

Переваги онлайн школи2. Мінімум вимог .

Для того, щоб навчатися в онлайн-школі в Україні, вам достатньо забезпечити дитину якісним інтернетом і гаджетом з чіткою камерою. Це може бути ноутбук чи планшет. Також потрібно організувати для школяра зручне робоче місце, де він зможе зосередитись і не відволікатися на сторонні звуки.

3.Можна забути про зайві витрати .

Онлайн-школа для дітей дозволяє серйозно заощадити на вартості проїзду до навчального закладу та назад. Також вам не доведеться щорічно витрачатися на шкільну форму, парадний одяг, змінне взуття та обіди. Крім того, домашнє харчування – це величезний плюс, якщо учневі потрібна особлива дієта.

4. Економія часу.

Школяреві, батьки якого обрали онлайн-школу в Україні, не потрібно витрачати час на дорогу до закладу. Йому не доведеться відвідувати урочисті лінійки, позакласні збори, здійснювати чергування. Заощаджений час він зможе витратити на повноцінний відпочинок, спілкування з друзями чи хобі.

5. Зручні посібники .

Онлайн-навчання у Live-форматі – передбачає зручні підручники в електронному форматі. Тепер не потрібно носити з собою важкі паперові підручники, транспортування яких погано впливає на поставу та здоров'я спини.

6. Комфортний режим .

Онлайн навчання в режимі реального часу дозволяє розкритися навіть сором'язливим малюкам, які бояться зайвої уваги до своєї персони з боку однолітків. Боязкий учень поступово набуде впевненості у собі та своїх знаннях, що позитивно позначиться на успішності та самооцінці.

7. Відсутність конфліктів .

Офлайн-заклад не може відгородити дитину від конфліктних ситуацій, які неминуче виникають між дітьми. Онлайн-освіта дозволяє звести ризик подібних подій до нуля, що благотворно впливатиме на емоційний стан учня .

8. Традиційні документи .

Онлайн-школа випускає учнів із атестатом державного зразка. Випускники можуть вступати до будь-яких ВНЗ, що сподобалися.

 

Мінуси навчання в онлайн школі.

Незважаючи на серйозні переваги дистанційної освіти, ця форма здобуття знань має і деякі недоліки. Насамперед батьки, які бояться віддавати малюка до онлайн-школи для першокласників, турбуються за його соціалізацію. Дорослі вважають, що без постійного спілкування з однолітками їхня дитина ризикує стати закритою і не пристосується до життя в нормальному суспільстві. Але цього наслідку легко уникнути, якщо учень відвідуватиме гуртки за інтересами та секції, де отримуватиме необхідну кількість живого спілкування. Крім того, сучасні діти чудово вирішують проблему дефіциту комунікацій за допомогою інтернету – через соціальні мережі вони обмінюються думкою, знайомляться та заводять нових друзів.

Особливості онлайн навчання у дистанційній школі.

Особливості онлайн навчанняОнлайн-школи мають ряд особливостей, які вигідно відрізняють їх від офлайн-закладів:

 • Індивідуальний підхід.

У стандартних школах дітям складно засвоювати новий матеріал, оскільки класи переповнені, і вчителі що неспроможні контролювати успішність кожного окремого учня. В онлайн-освіті ця проблема відсутня, адже у групах займається невелика кількість дітей.

Викладач встигає попрацювати з усіма – відповісти на запитання, пояснити тему.

 • Особливий підхід до кожної вікової категорії.

Вчителі молодших класів підносять матеріал у цікавому ігровому форматі, щоб не перевантажувати дітей та розвинути в них потяг до знань. Рік у рік інтенсивність навантаження підвищується, але навіть для старшокласників інформація подається ненудно. Педагоги використовують кольорові посібники, відео- та аудіо-файли, яскраві ілюстрації.

 • Суворий контроль.

У класі небагато дітей, тому вчитель має змогу якісно контролювати знання кожного.

 • Індивідуальне навчання.

Якщо дитині важко займатися в групі або вона погано засвоює матеріал, ви завжди можете вибрати для учня індивідуальний формат навчання з конкретного предмета. Це дозволить без стресу наздогнати усі теми.

 • Розвивається відповідальність.

В онлайн-школі дітей навчають самостійно шукати потрібну інформацію та аналізувати її, що допомагає швидко розвинути відповідальність. Ця якість – запорука успішного майбутнього під час навчання в університеті, де студентам доводиться багато працювати самим. Також відповідальність є важливою і при побудові кар'єри.

 • Підготовка до экзаменів.

Старшокласників онлайн-школи педагоги з особливою ретельністю готують до ЗНО. Якщо ж учень має серйозні прогалини у знаннях з того предмета, який йому доведеться здавати, він завжди зможе записатися до онлайн-репетитора. Викладач протестує учня, щоб оцінити фронт роботи, складе індивідуальний план занять та допоможе у короткий термін відновити усі теми.

Як відбувається учбовий процес в онлайн-школі з навчанням у реальному часі

Навчальний процес практично нічим не відрізняється від звичайного шкільного заняття.

 • Урок триває стандартні 40 хвилин та розділяється перервами по 5 та 10 хвилин, щоб учень зміг трохи відпочити та підготуватися до наступного заняття.
 • Хід заняття традиційний – педагог перевіряє домашнє завдання, вносить свої коментарі та дає рекомендації. Далі вчитель пояснює нову тему та відповідає на запитання, якщо вони з'явилися у когось із учнів.
 • Знання перевіряються щомісяця за допомогою тестів, контрольних зрізів та усних опитувань.
 • Контролюється і відвідуваність – школяр обов'язково має бути присутнім на кожному уроці. Вимушена відсутність узгоджується лише з батьками, тому прогулювати заняття не вдасться.
 • Одночасно з одним викладачем зазвичай займається не більше 6 учнів, що дозволяє вчителю приділяти достатньо уваги кожному школяру.

Автор: Денис Корабльов

Відео по темі

 

В блог

На головну 

Оценка: 
0
Голоси відсутні
Дата останнього оновлення: 
2 лютого, 2022
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
5 + 11 =

Інші статті з блогу