Зворотний дзвінок

Репетиторство онлайн. Переваги і недоліки

Все більше українських сімей приходить до розуміння того, що без репетиторів школяреві не обійтися. Але не всі знають, що заняття з викладачами можуть проходити віддалено. У цій статті ми поговоримо про плюси і мінуси репетиторства онлайн.

Як знайти хорошого онлайн-репетитора

Як відрізнити хорошого онлайн репетитора від посереднього? За його власними словами? По тому, наскільки натхненно він/вона хвалить вашу дитину, розписує приховані таланти і перспективи? За оцінками в школі? На жаль, жоден з методів не дає гарантії якості позашкільного навчання. Вихід один – звертатися в сертифіковані навчальні центри.

Чи може онлайн репетитор замінити звичайного

Чи може онлайн репетитор замінити звичайногоКарантин завдав звичній школі важкого удару. Але удар був важким тому, що до онлайн навчання не були готові ні вчителі, ні учні. Не було методик, навчальних посібників, навичок. Підтримувати дисципліну в класі було важко, а коли учні знаходилися на відстані, здавалося неможливо. В результаті хтось вчився, а хтось просто залишав пристрій, дивився в стелю і займався своїми справами.

Але приватні компанії, які спеціалізуються на онлайн навчанні, організовують його інакше. У групах займається не 30, а 6-7 чоловік. Всі вони знаходяться в полі зору вчителя, постійно з ним спілкуються. Протягом уроку кожен учень отримує ряд завдань, виконує їх, оцінюється вчителем і приймає рекомендації. Дисципліна в групах – на вищому рівні. Програма повністю адаптована до шкільної, а методики викладання – авторські, унікальні, результативні, розраховані саме на малі колективи.

Заняття з онлайн репетитором

Поряд з повним супроводом учня за шкільною програмою, в інтернеті пропонуються заняття з репетиторами онлайн і офлайн з окремих предметів. Є можливість проведення індивідуальних онлайн занять, також є можливим займатися в групі до 3-х чоловік.

Переваги та недоліки онлайн репетитора

Переваги та недоліки онлайн репетитораТі, хто проти віддалених занять роблять упор на труднощі контролю і важливість особистої комунікації. Але на індивідуальних уроках з репетитором такі питання в принципі не можуть виникати.

У той же час переваг у інтернет-уроків набагато більше:

1. Не потрібно витрачати час на дорогу: ні учню, ні вчителю. Не потрібно супроводжувати дитину на уроки;

2. Відсутній прямий фізичний контакт, а значить – немає ризику зараження респіраторними інфекціями. Для багатьох це важливо;

3. Цікава, своєрідна подача матеріалу, використання ресурсів мультимедіа – дітям це подобається, вони краще залучаються до процесу навчання;

4. Можливість займатися в зручний час;

5. За інших рівних умов заняття онлайн будуть трохи дешевше очних.

Перед початком занять кожен учень проходить тест на визначення початкового рівня, після чого для нього складається індивідуальний графік і програма.

 

В Planetaclub доступні наступні предмети для онлайн занять:

Репетитор з математики онлайнРепетитор з інформатики онлайнРепетитор з англійської онлайнРепетитор німецької онлайнРепетитор російської мови онлайнРепетитор з україннської онлайн

Репетитор з історії онлайнРепетитор фізики онлайнРепетитор хімії онлайнРепетитор біології онлайнРепетитор географії онлайн

Автор: Оля Марченко

Відео по темі

 

В блог

На головну 

 

 

Оценка: 
0
Голоси відсутні
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
3 + 2 =

Інші статті з блогу