Як вивчити англійську мову

Як вивчити англійську? Дієві способи і рекомендації

Як вивчити англійськуПереваги знання англійської мови ростуть по мірі того, як зростає світова глобалізація, і тепер знання двох або навіть трьох мов - це, мало не самий корисний навик в реальному світі. Знання англійської може суттєво підвищити вашу професійну кваліфікацію, а іноді і повністю змінити ваше мислення. А ще, знання мови відкриває нові можливості під час подорожей, а також, може сприяти новим знайомствам, особливо з огляду на той факт, що англійську розуміють в усьому світі.

Вивчити мову простіше, ніж ви думаєте! Навіть самому. Так, складності можуть виникнути, якщо ви хочете вивчити англійську на професійному рівні або рівні наближеному до нього. Щоб вивчити англійську граматику, всі часи, неправильні дієслова потрібно досить багато часу і сил. Але навіщо це потрібно, якщо, наприклад, ви зібралися використовувати мову просто для комунікації? На розмовному рівні? Вам достатньо самостійного навчання, можливо невеликоїй допомоги репетитора або мовних курсів. Тим не менш, є кілька важливих аспектів, які слід пам'ятати, щоб відносно швидко вивчити англійську. На жаль повністю безкоштовного навчання не вийде. Але фінансові витрати будуть досить незначні якщо ми візьмемо відповідальність за свої знання на себе.

 

Вчи англійську у повсякденному житті

Ви повинні набути нових щоденних звичок. Вони є ключем до зміни поведінки. Кажуть, що нову звичку можна здобути за 21 день. І як тільки це станеться і комплекс нових дій відкладеться в підсвідомості на стільки, що нові дії стануть звичними, вивчення англійської піде набагато швидше. Йдеться про щоденні самостійні вправи, спрямовані на вивчення мови.

Авжеж! Саме щоденні. Для початку вам потрібно всього 15-30 хвилин в день. Але кожен день. Вихідні і державні свята не виняток. Наприклад, під час поїздок на роботу завдяки сучасним технологіям ви можете слухати або дивитися чергові уроки розмовного курсу англійської. Також ви можете вивчати англійську удома під час прибирання або приготування вечері. Для цього вам потрібен лише смартфон.

 

Вийди зі своєї зони комфорту. Застосовуй англійську на практиці!

Застосовуй англійську на практиціМи всі повинні робити помилки. Просто зобов'язані. Потрапляючи в незручне становище, ми ростемо і вдосконалюємося. Це стосується будь-якої сфери нашої з вами життя. За великим рахунком для досягнення успіху ми повинні самі хотіти опинитися в незручних ситуаціях і з гідністю виходити з них. Вивчити англійську без будь-яких помилок неможливо. Незалежно від того, скільки ви вивчаєте мову, починайте розмовляти на ньому. Просто спілкуйтеся англійською з друзями і близькими по телефону або при особистій зустрічі. Опинившись в англомовному середовищі не соромтеся заговорити з незнайомцями англійською. Запитуйте дорогу, замовляйте їду, намагайтеся пожартувати. Чим частіше ви це робите, тим ширше стає ваша зона комфорту, тим впевненіше ви відчуваєте себе в нових ситуаціях. Ваш рівень зростає.

Однією з найбільш поширених перешкод до розмови новою мовою є страх припуститися помилки. Але носії англійської не будуть сміятися над вами. Будь-яка спроба спілкуватися їхньою мовою - об'єктивне свідчення того, що ви вдосконалюєтеся. А це завжди викликає повагу. Вони оцінять ваші зусилля і навіть допоможуть вам.

Чим раніше ви почнете, тим краще. Мовний блок (сильний страх, сором говорити іншою мовою) може з'явитися на будь-якому етапі навчання. Але як тільки ви подолаєте цей бар'єр в розмові новому мовою, ви побачите, наскільки легше буде просуватися далі в навчанні.

Контакт із живою мовою!

Ми вивчаємо англійську мову, щоб розширити свої можливості і без проблем зрозуміти іноземця і бути зрозумілим для нього. Це сильно сприяє особистому зростанню і розвиває мислення. Крім того відкриваються нові горизонти в діяльності якою ви займаєтеся.

Найкраще спілкуватися англійською з носіями. Для них вона рідна та вони краще за інших знайомі з своєю мовою. Але ви також можете знайти і україномовного (російськомовного) партнера для діалогу. Разом підтягувати один одного, ставити один одному завдання і перевіряти їх виконання, що може бути краще? При зустрічі постарайтеся спілкуватися тільки англійською і не використовуйте рідну мову. Три - чотири таких зустрічі в тиждень і через місяць вам вже почнуть заздрити! Головне не кидати!

Але якщо у вас немає можливостей для спілкування англійською з іншими людьми, використовуйте інші способи для його вивчення. У будь-якому випадку для досягнення хоч якогось результату ви повинні контактувати з мовою постійно.

Наприклад, фільми або серіали можна дивитися мовою оригіналу. Для цього можна навіть не виходити з дому. Для початку можна включити російські субтитри, пізніше змінити їх на англійські і, нарешті, повністю відмовитися від них. Завдяки цьому ви істотно збільшите словниковий запас, познайомитеся з розмовною мовою (а це головне) і зможете зрозуміти деякі елементи граматики.

 

Навчальні посібники

Навчальні посібники з англійськоїДля правильного формулювання речень в розмовній мові все ж таки потрібно буде підучити граматику. Для вивчення англійської граматики найкраще підійдуть підручники. В наш час в інтернеті можна знайти купу відгуків і рекомендацій про ті чи інші навчальні матеріали, знайти і завантажити їх для себе.

Підручники розроблені професіоналами, і програма в них призначена для поступового засвоєння матеріалу від простого до складного. В підручники, зазвичай, також входять комплекси вправ, які дозволять застосувати отримані знання на практиці. А читання текстів англійською (що входить в список рекомендацій, мабуть, кожного автора навчального посібника) допоможе вам швидко засвоїти правила побудови різних речень й розширити словниковий запас.

Якщо ж ви не хочете запасатися підручниками, ви можете використовувати різні платформи або програми для електронного навчання. Вправи в програмах грамотно структуровані авторами і завдання в них йдуть від простого до складного, як і в підручниках. А якщо щось не зрозуміло, ви завжди зможете попросити про допомогу професійних тьюторів англійської та задати всі ваші запитання.

І як же все-таки вивчити англійську? Висновки.

Все починається з бажання. Потрібно хотіти вивчити мову і розуміти, для чого вона вам потрібна. І не забувайте - англійська сама не вивчитися. Потрібно докладати зусиль. Чим швидше ви хочете опанувати мову, тим частіше і регулярніше повинні бути заняття. А для високого рівня слід застосовувати всі описані методи, в комплексі.

Самостійно (ну або майже самостійно) вивчити англійську навіть з нуля можливо. І дорослому і дитині. І студенту і школяру. Дисципліна, старанність, працьовитість - запорука вашого успіху! Пам`ятайте про це!

 

Автор: Денис КорабльовФейсбук Кораблев

Новини Planeta Club