Зворотний дзвінок

Репетитори з геометрії онлайн

Контакти

Вартість занять

Заняття індивідуальні та в міні-групах до 3 учнів

Ознайомтеся з онлайн курсами з математики. Це онлайн заняття в групах до 6 учнів.

Геометрія починається з 7 класу. Це точна наука, але при цьому пошук алгоритмів може вимагати прийняття нестандартних рішень. Геометрія вчить мислити не тільки логічно, але й творчо.

Знання цієї науки стане в нагоді в багатьох професіях, на перший погляд далеких від математики. Журналісту і юристу часто потрібно зіставити факти і на їх підставі знайти відсутню ланку. Це схоже на шкільні завдання, коли потрібно відновити фігуру на основі заданих частин.

Уроки геометрії в нашому репетиторському центрі Planetaclub проходять онлайн. Викладач працює зі школярем індивідуально і в міні-групі з 2-3 учнів. Ефективність таких занять забезпечується завдяки поділу учнів за рівнем знань.

Репетитор математики обов'язково використовує графічну дошку. Вчитель по скайпу наочно пояснює шкільний матеріал, відповідає на питання. Регулярно проводиться тестування рівня учнів. Займаючись індивідуально з онлайн репетиторами можна рухатися по програмі в своєму темпі, освоювати матеріал завчасно і приділяти увагу складним темам.

Для здачі ЗНО з математики від учня потрібні відмінні навички, як в алгебрі, так і в геометрії. За період навчання в школі учні отримують великі знання з цих предметів. Наші заняття сприяють поглибленню і систематизації отриманих знань. Як результат школярі успішно здійснюють підготовку до ЗНО і підготовку до ДПА і чудово складають екзамени й підсумкову атестацію з математики.

 

Разом з геометрією займайся й іншими предметами

Репетитор з алгебри онлайнРепетитор з інформатики онлайнРепетитор з англійської онлайнРепетитор німецької онлайнРепетитор з україннської онлайнРепетитор з історії онлайн

Репетитор з правознавства онлайнРепетитор фізики онлайнРепетитор хімії онлайнРепетитор біології онлайнРепетитор географії онлайн

 

 

Вас також може зацікавити

Репетитори онлайнРепетитор математики онлайнНа головну