Зворотний дзвінок

Курси англійської мови для дорослих

Контакти

Вартість занять

Курсы английского для взрослых

Іноді доросла людина, досягнувши певних років, виявляє в своїх знаннях якісь прогалини, що заважають їй просуватися по роботі або просто відчувати комфорт в спілкуванні з багатьох питань. Найчастіше цією прогалиною є знання англійської мови, який є загальноприйнятим способом спілкування на міжнародному рівні.

Тому немає причин відмовитися від навчання. Приходьте і заповнюйте прогалини в своїх знаннях на курсах англійської мови для всіх бажаючих будь-якого віку від нашого навчального центру Planetaclub.

 

 

Курси англійської мови для дорослих: основні особливості занять.

Методи навчання в нашому центрі англійської мови різні. Наші кваліфіковані викладачі акцентують увагу дорослих на єдиній схемі або на поєднанні різних методик, які підходять для конкретного учня і дозволяють учневі пройти найбільш ефективний шлях навчання. Адже кожна людина, яка вирішила вивчити мову, має для себе певну мету. Хтось хоче опанувати англійську мову для своєї професії, хтось вирушає за кордон. Деяким необхідно вступити до закордонного ВНЗ. З урахуванням з цих планів, нами вибирається навчальна програма для кожного окремо.

Дорослі учні, які планують отримати необхідні знання, зможуть вивчити курс англійської. Їхній увазі пропонується навик сприйняття мови на слух і застосування знань в побутових моментах. Також в умовах цього курсу не обділяється увагою навик читання, навичка письмової мови і навик висловлювати свої думки в слух.

Записатися на курси англійської для початківців дорослих можна на нашому сайті прямо .

 

Вартість занять англійською для дорослих

Індивідуально

2 учня

3 учня

Вартість 300 грн./год.

Вартість 250 грн./год.

Вартість 200 грн./год.

 

 

Разом з англійською займайтесь на курсах іншими предметами!

Курси математики для школярівКурси з інформатикиКурси української мовиКурси історії

Курси фізикиКурси з хіміїКурси біологіїКурсы географії

 

 

Курси для школярівКурси англійської мовиНа головну