Зворотний дзвінок

Курси біології онлайн

 Контакти

Вартість занять

Заняття в групах 4-6 учнів

Пропонуємо послуги онлайн репетиторів біології. Це заняття в групах до 3 осіб і індивідуальні.

Онлайн курси з біологіїБіологія - разом із фізикою і хімією відноситься до природних наук. І якщо хімія вивчає склад об'єктів і їх взаємодію, а фізика їх поведінку, то біологія, як наука про живих істот, вивчає зростання, життєдіяльність і всі аспекти живих організмів. Для того, щоб об'єднати ці науки в одне ціле, в багатьох навчальних закладах, створюються експериментальні класи, де вони об'єднані в курс природничо-наукового циклу. Такий підхід дозволяє учням отримувати повне уявлення про навколишній світ.

Курси біології для школярів онлайн в Planetaclub відповідає стандартним вимогам шкільної освіти. Проте, наші викладачі докладають зусиль до створення цікавих і живих онлайн уроків. З цією метою в заняття включаються інтерактивні вставки. Учні мають можливість відвідати наукову онлайн лабораторію і власноруч провести дослідження.

Наші курси онлайн проходять в невеликих групах. Це сприяє якісному засвоєнню матеріалу і дає викладачеві можливість відстежити активність кожного учня і допомогти розібратися в складних темах.

На дистанційних курсах біології учні зможуть підготуватися до ЗНО, і до ДПА а також підтягнути шкільну програму. Всі заняття проходять відповідно до класу і рівня знань.

 

Чому до нас варто звернутися?

Живі онлайн заняття

Групи до 6 учнів
Досвідчені викладачі Відеозапис занять
Доступ до навчальних матеріалів Контроль знань

 

Інші онлайн курси:

Курси математики онлайнКурси англійської онлайнКурси української онлайнКурси історії онлайн

Курси фізики онлайнКурси хімії онлайнКурси географії онлайн

 

 

Онлайн курси для школярівНа головну