Курси читання для дітей

Planetaclub

Вчитель (репетитор) з читання

для дошкільників і школярів молодших класів

Зателефонуйте нам за номерами, вказаними у розділі Контакти 

Вчитель читання

Читання - базова навичка, без якої в школі, та й просто в повсякденному житті не обійтися. Сучасні діти і дорослі стали менше писати і більше користуватися комп'ютером, але вміння читати набуло ще більшого значення.

Для того щоб процес навчання грамоті пішов швидше, досвідчений педагог на курсах читання використовує різні навчальні прийоми і намагається зацікавити дошкільника читанням. Викладачі в школах вимагають, щоб до початку навчального року маленький учень перед вступом до 1 класу читав з певною швидкістю. Всі діти різні, комусь це дається швидше, комусь навчитися читати буде складніше і довше. Але все ж уміти читати на починаючому рівні перед школою важливо. Це допоможе комфортніше відчувати себе на заняттях, легше адаптуватися до нових навантажень і швидше освоювати матеріал.

Після навчання на нашому курсі підготовки, діти опановують навичку читання. Починають розгадувати кросворди, читати невеликі оповідання і казки.

 

Дізнатись більше

 

 В рамках підготовки до школи дитина також буде займатися:

Клікайте!

Курси математики для дошкільнятКурси письма для дошкільнятКурси розвитку мовлення для дошкільнятКурси навколишнього світу для дошкільнятОсвітні кейси

 

Вартість ранкової підготовки до школи             Вартість вечірньої підготовки до школи

 

 

Переходьте на інші сторінки нашого сайту

Підготовка до школи 5-6 роківНа головну