Зворотний дзвінок

Курси фізики онлайн

 Контакти

Вартість занять

Заняття в групах 3-6 учнів

Пропонуємо послуги онлайн репетиторів фізики. Це заняття в групах до 2 осіб і індивідуальні.

Онлайн курси з фізикиФізика - наука, яка дає нам уявлення про навколишній світ, пояснює явища, і закони за якими ми живемо. З фізикою в повсякденному житті ми зустрічаємося щодня. Навіть під час такого стандартної дії як кип'ятіння води в чайнику, ми спостерігаємо одночасно кілька фізичних явищ - конвекцію і теплопередачу.

Але якщо побутові явища нам зустрічається постійно і завдяки цьому вони зрозумілі і близькі, то цього не можна сказати про ядерну фізику, яка також передбачена шкільною програмою. Формули, позначення і безліч законів яким підкоряється наш світ, дають великі можливості для його осмислення і розуміння. Але без досвідченого викладача на курсах онлайн буває складно обійтися. Особливо, якщо мова йде про підготовку до ЗНО і підготовку до ДПА.

У Planetaclub в групах до 6 учнів проходять курси з фізики онлайн. Групи формуються строго за класами і рівнями. 6 клас не займається з 8 або 10 класом. Для якісного проведення дистанційних курсів з фізики дуже важливо, щоб викладач міг приділити час і увагу кожному.

Фізика, складний, але в той же час цікавий предмет. При цьому школярам без онлайн курсів з цього предмету буває складно розібратися в формулах і задачах через велику кількість теорії і невелику кількість практики.

Тому крім стандартних методів навчання, на наших онлайн курсах фізики учні можуть стати учасниками наочних експериментів в онлайн-лабораторії. Наші викладачі готують для підопічних сучасні практичні завдання і прагнуть допомогти школярам полюбити фізику.

 

Чому до нас варто звернутися?

Живі онлайн заняття

Групи до 6 учнів
Досвідчені викладачі Відеозапис занять
Доступ до навчальних матеріалів Контроль знань

 

Інші онлайн курси:

Курси математики онлайнКурси англійської онлайнКурси української онлайнКурси історії онлайн

Курси хімії онлайнКурси біології онлайнКурси географії онлайн

 

 

Онлайн курси для школярівНа головну