Зворотний дзвінок

Курси географії онлайн

 Контакти

Вартість занять

Заняття в групах 4-6 чоловік

Пропонуємо послуги онлайн репетиторів географії. Це заняття в групах до 3 осіб і індивідуальні.

Онлайн курси з географіїНаука географія вивчає нашу планету і всі її компоненти: природні комплекси, а також взаємодію людства і навколишнього середовища. Іншими словами, географія пов'язує явища, що відбуваються в природі, з діяльністю людини і допомагає пояснити багато фізичних і хімічних процесів зі своєї точки зору. Звучить складно, але якщо підійти до вивчення цього предмета з боку практичної користі, може виявитися, що вчити з географіюне тільки потрібно, але і цікаво.

Для того, щоб курси географії онлайн проходили ефективно, викладачі готують для учнів освітні кейси - реальні ситуації, в яких може знадобитися відправитися у віртуальну експедицію по дослідженню території і перевірити теорію практикою.

Учням призначаються ролі, і кожен відповідає за певну ділянку роботи. На курсах географії онлайн у школярів навіть є доступ до онлайн лабораторії, в якій вони можуть провести віртуальний аналіз зразків ґрунту.

Крім цікавих уроків на онлайн курсах в Planetaclub, наші викладачі з географії розробляють курси з підготовки до ЗНО і підготовки до ДПА та готують школярів протягом року в онлайн-групах до 6 учнів. Такі заняття також проходять інтерактивно, з великою кількістю наочного матеріалу і, готуючись впродовж навчального року, учні здають ЗНО на високі бали.

 

Чому до нас варто звернутися?

Живі онлайн заняття

Групи до 6 учнів
Досвідчені викладачі Відеозапис занять
Доступ до навчальних матеріалів Контроль знань

 

Інші онлайн курси:

Курси математики онлайнКурси англійської онлайнКурси української онлайнКурси історії онлайн

Курси фізики онлайнКурси хімії онлайнКурси біології онлайн

 

 

Онлайн курси для школярівНа головну