Зворотний дзвінок

Курси хімії онлайн

Контакти

Вартість занять

Заняття в групах 4-6 учнів

Пропонуємо послуги онлайн репетиторів хімії. Це заняття в групах до 3 осіб і індивідуальні.

Онлайн курси з хіміїХімія, як і фізика - природна наука і ці дві науки тісно пов'язані між собою і разом дають нам уявлення про навколишній світ. Тільки на відміну від фізики, хімія вивчає речовини, їх властивості та взаємодії, пояснює явища повсякденного життя зі своєї точки зору. Таким чином, у хімії в цих явищах своя сторона і свій предмет вивчення.

На наших онлайн курсах з хімії діти вивчають цей предмет за допомогою сучасних матеріалів. Це не тільки теоретичні завдання і формули, а наочні практичні завдання. Школярі відвідують онлайн-лабораторію, самостійно проводять хімічні експерименти, з'єднують різні речовини і на практиці спостерігають хімічні реакції.

Такий підхід на онлайн курсах дозволяє зацікавити учнів, і хімія стає не відірваним від реальності шкільним предметом, а практично необхідною в повсякденному житті наукою.

Курси з хімії онлайн працюють в групах до 6 учнів. Займаються учні 7, 8, 9 класів. І також старшокласники. Можлива підготовка з хімії з нуля.

Регулярні заняття у нашому освітньому центрі сприяють планомірному і якісному засвоєнню шкільної програми, тому наші онлайн уроки проходять два рази на тиждень. Наші викладачі на курсах успішно готують учнів до ЗНО і до ДПА на високі бали, підтягують шкільну програму.

 

Чому до нас варто звернутися?

Живі онлайн заняття

Групи до 6 учнів
Досвідчені викладачі Відеозапис занять
Доступ до навчальних матеріалів Контроль знань

 

Інші онлайн курси:

Курси математики онлайнКурси англійської онлайнКурси української онлайнКурси історії онлайн

Курси фізики онлайнКурси біології онлайнКурси географії онлайн

 

 

Онлайн курси для школярівНа головну