Курси письма для дошкільнят

Контакти

Репетитор з письма для дошкільнят

і для школярів молодших класів
Репетитор з письма для дошкільнят

Вміння писати - одна з найважливіших навичок, яка точно однією з перших стане в нагоді учневі в школі. При цьому вона грає велику роль у розвитку майбутнього школяра.

З приходом комп'ютерів у наше життя, вміння друкувати, звичайно, можна порівнювати з умінням писати. Для вираження думок і їх збереження на папері стали важливі обидві навички. Але, письмо має значення не тільки як графічний спосіб - це ще і стимуляція мозкової активності дітей. Це означає, що вміючи координувати руку і розумову активність, дитині краще вдаватиметься запам'ятовувати інформацію, підвищується здатність до навчання. Доведено, що інформація, написана від руки, краще запам'ятовується, ніж текст, надрукований на комп'ютері.

Наш комплекс підготовки до школи об'єднує читання з письмом і письмо з математикою. Таким чином, діти на практиці тренують цю навичку і розвивають дрібну моторику. Для підготовки руки до письма існує безліч вправ. Педагоги Planetaclub відбирають кращі з них, в результаті діти приходять до школи підготовленими.

 

Дізнатись більше

 

 В рамках підготовки до школи дитина також буде займатися:

Клікайте!

Курси математики для дошкільнятКурси читання для дошкільнятКурси розвитку мовлення для дошкільнятКурси навколишнього світу для дошкільнятОсвітні кейси

 

Вартість ранкової підготовки до школи             Вартість вечірньої підготовки до школи

 

 

Переходьте на інші сторінки нашого сайту

Підготовка до школи 5-6 роківНа головну