Курси російської як іноземної онлайн

Контакти 

Вартість занять

Як відновити рідну мову закордоном.

Курсы русского как иностранного онлайнЛюди, переїжджаючи за кордон, переживають, що їхні нащадки ніколи не зможуть спілкуватися за допомогою рідної мови. Адже особистість, яка знаходиться в чужій культурі, досить швидко переймає особливості місцевого населення, навіть якщо вдома тато і мама спілкуються виключно російською. В цьому випадку необхідні курси російської мови, створені для іноземців. Це можливість підібрати грамотну і ненудну тактику навчання російської мови як іноземної для дітей.

 

 

На кого орієнтовані заняття.

1. Від 5-6 років.

Малюки сприймають місцевий діалект, як свій, тому часто тату і мамі дуже складно мотивувати їх на вивчення російської, як іноземної і незрозумілої мови. В результаті чужий діалект абсолютно витісняє рідну мову, і тоді дитина вже не зможе сформулювати мовою предків навіть найпростіше речення.

Репетитор на онлайн курсах для дітей підбере програму вивчення російської так, щоб дитині було цікаво. Це комплексний підхід на курсах онлайн:

  • ігрові уроки;
  • розбір конструкцій за допомогою пісень, мультфільмів, казок;
  • заучування простих віршів;

Завдяки цьому курси вивчення російської в Planetaclub перетворяться в дуже захоплюючий і цікавий процес, який повністю захопить дитину.

 

2. Дорослі.

Нерідко і представники старшого віку погано пояснюються по-російськи, але дуже хочуть навчитися. Це можуть бути люди з російським корінням або дружина чи чоловік - іноземці. В даному випадку онлайн-курси російської мови, розроблені для іноземців також стануть кращим рішенням, так як репетитор швидко зробить аналіз знань і підготує стратегію, щоб навчання російській мові вирішувало ключові проблеми.

 

3.Тінейджери.

Підлітки, які хочуть проходити шкільну програму мовою батьків, теж можуть записатися на курс російської мови як іноземної в форматі онлайн. На курсах російської вони освоять не тільки основи, але й підтягнуть граматику та вимову. Батьки часто намагаються самостійно навчити свою дитину рідній мови, але ця ініціатива швидше за все закінчується провалом, так як важливо знати не тільки розмовну мову. Потрібно пояснити дитині, як правильно будувати речення, дати інформацію по граматиці й іншим важливим нюансам.

 

Почему лучше курсы русского как иностранного в режиме онлайн.

  • Русский как иностранный в режиме онлайнПостійний розклад.

Учень, який відвідує курси російської, не буде займатися випадково, коли є настрій. Адже перерви в заняттях небезпечні тим, що людина легко забуде тільки но засвоєний матеріал. Курси навчання іноземців російській мови проводяться за строгим графіком, щоб отримати гарні результати як можна швидше.

  • Любая локация.

Посещать курсы русского языка как иностранного комфортно из любой точки планеты, достаточно иметь качественный интернет.

  •  Будь який вік.

Курси російської в дистанційному форматі розраховані на будь-яку вікову категорію. Батькам важливо пам'ятати, що чим раніше їх дитина розпочне засвоювати мову, тим легше їй буде запам'ятовувати матеріал.

  • Комфортні умови

Заняття онлайн проводяться в невеликих групах, в яких обмежена кількість учнів. Та й сам інтерактивний режим сприяє комфортному навчальному процесу - розкритися зможуть навіть самі сором'язливі діти, не відчуваючи при цьому стресу.

  • Постійний контроль знань.

Учитель російської як іноземної на курсах буде постійно здійснювати оцінювання в кінці місяця. Визначати знання матеріалу він буде за допомогою тестів, контрольних або зрізів - складність завдань буде залежати від віку учнів.

  • Індивідуальний підхід.

Якщо учню будь якого віку складно даються уроки, то завжди можна зупинитися на індивідуальному режимі занять. Репетитор з російської мови як іноземної зосередить всю увагу на конкретному учні. Це дасть можливість працювати більш продуктивно замкнутим особистостям, яким важко дається освіту в класі.

 

Вартість онлайн курсів з російської як іноземної

Індивідуально

2 учня

Міні-група 3-4 учні

Вартість 250 грн./год..

Стоимость 200 грн./год.

Вартість 1200 грн./8 занять (абонемент на 8 занять по 60 хвилин)

 

Курси и заняття онлайн

Підготовка до школи онлайнРепетитор математики онлайн 1-4 класиРепетитор англійської для дітей онлайнОнлайн репетитор молодших класів

Логопед онлайнТабір онлайн

 

Онлайн курси для дітейНа головну

 

Зворотній дзвінок