Зворотний дзвінок

Курси біології для 5-11 класів в Ірпені

Контакти

Вартість занять

Курси - це заняття в групах 4-6 чоловік

Репетитори з біології. Це заняття в групах до 3 учнів й індивідуальні. 

Курси біології

Однією з найцікавіших, але в той же час складних наук в школі є біологія. Це обумовлено тим, що даний предмет містить в собі безліч незвичайних тем і понять, які не завжди вдається засвоїти з першого разу звичайному школяреві.

Освітні курси з біології від нашого центру Planetaclub - це унікальна можливість для кожного учня стати ближче до пізнання даної науки.

Тепер вивчати шкільний предмет стало доступно і просто для всіх бажаючих.

 

 

Підготовчі курси з біології: основні особливості

Підготовчі курси з біології

Наші уроки розроблені з урахуванням шкільної програми і включають в себе всі необхідні терміни і поняття, а також біологічні задачі, які повинен вміти вирішувати кожен учень. Крім того, ми пропонуємо курси з генетики для школярів, де школярі зможуть вивчити основи генетики, пізнати таємниці народження людства і інші цікаві біологічні факти і явища. Це дійсно цікаво і корисно!

Багато учнів вибирають уроки біології з нуля. Це правильний вибір, адже в цьому випадку школяр отримає всю необхідну інформацію з початку шкільної програми і тим самим краще засвоїть всі теми.

 

 

Чому варто вибрати курси з біології для школярів від Planetaclub?

Уроки від нашого центру (6-11 клас) допоможуть вашим дітям підвищити успішність по обраному предмету, покращити оцінки в школі і отримати необхідні знання. Також популярними є курси підготовки з хімії та біології для 10-11 класів, які допоможуть здійснити підготовку до ЗНО, підготовку до ДПА успішно скласти іспити  і всі перевірочні роботи.

Для того, щоб записати дитину на курси необхідно звернутися в нашу компанію за телефонами в розділі Контакти або залишити заявку прямо , ми з радістю допоможемо кожному школяреві краще зрозуміти і вивчити дану науку.

 

Також ви завжди можете почати заняття на онлайн курсах з біології не виходячи з дому

 

Разом з біологією займайтесь на курсах іншими предметами!

Курси математики для школярівКурси з інформатикиКурси української мовиКурси англійської мовиКурси англійської з носієм

Курси історіїКурси фізикиКурси з хіміїКурсы географії

 

 

Курси для школярівНа головну