Зворотний дзвінок

Курси з інформатики для 5-11 класів в Ірпені

Контакти

Вартість занять

Курси - це заняття в групах 4-6 учнів

Репетитори з інформатики. Це заняття в групах до 3 осіб і індивідуальні.

Курси інформатикиОстаннім часом на риноку праці є велика потреба в програмістах. Ця спеціальність добре оплачується. Іноді деякі професії, не пов'язані з IT сферою, вимагають вміння писати скрипти і макроси. Отже є підстави з раннього віку починати навчати школяра основам програмування. Ми пропонуємо курси з інформатики, які підійдуть дітям будь-якого віку.
 

Чим корисні заняття з інформатики?

Уроки з інформатики допоможуть учням, які вже визначилися з подальшою своєю спеціалізацією. На курсах в Planetaclub школярі легко засвоять основи програмування. Для вивчення будуть доступні відомі мови і платформи.

Наші кваліфіковані викладачі в доступній та ігровій формі навчать всьому тому, що необхідно знати школяру, щоб в подальшому в серйозно зайнятися програмуванням. Викладачі знайдуть підхід до кожного учня. Допоможуть зрозуміти всі необхідні теми, а також освоїти роботу з комп'ютером.

Якщо Вашій дитині цікава і необхідна інформатика, підготовчі курси допоможуть освоїти цей предмет, підвищити успішність з нього і здати необхідні іспити.

Також ви завжди можете почати заняття з репетитором інформатики онлайн не виходячи з дому!

 

Разом з інформатикою займайтесь на курсах іншими предметами!

Курси математики для школярівКурси української мовиКурси англійської мовиКурси англійської з носієм

Курси історіїКурси фізикиКурси з хіміїКурси біологіїКурсы географії

 

 

Курси для школярівНа головну