Зворотний дзвінок

Курси історії для 5-11 класів в Ірпені

Контакти

Вартість занять

Курси - це заняття в групах 4-6 учнів

Репетитори з історії. Це заняття в групах до 3 учнів й індивідуальні. 

Курси з історії

Історія є дуже цікавим і багатогранним предметом. На жаль, не всі учні добре знають його. Адже історичні явищ і фактів досить багато. Крім цього, необхідно правильно зіставляти події та дати. Це під силу далеко не кожному школяреві.

У тому випадку, якщо Ви хочете, щоб Ваш школяр підвищив свої знання з даного предмету, засвоїв курс шкільної програми, підготувався до іспитів, пропонуємо Вашій увазі підготовчі курси з історії для 5-11 класів від нашого центру Planetaclub.

 

 

 

 

З чого складаються курси історії для школярів?

Курси з історії для школярів

Кожен учень, який відвідує наші підготовчі курси іcторіі, отримує необхідний обсяг знань з даного предмету. У програму курсів входить вивчення необхідних тем, основних етапів розвитку держав, важливих дат, історичних особистостей, військовий дій, розвитку суспільства і т.д. Словом, все те, що необхідно для вивчення даної науки і її розуміння.

Весь матеріал надається в легкій і доступній формі. Наші викладачі мають великий досвід в даній сфері діяльності. Школярі не будуть нудьгувати на уроках, і отримають захоплюючі розповіді про найважливіші історичні події.

Здійснюємо підготовку до ЗНО та підготовку до ДПА з історії.

Як записати дитину на наші заняття?

Якщо Вас цікавлять курси з історії для учнів, Ви можете записати свою дитину на них прямо . Ми розробляємо заняття для школярів з 5 по 11 клас. Перед першим заняттям, ми перевіряємо рівень знань кожного учня для того, щоб індивідуально підійти до його навчання. Тепер вчити історію стало цікаво і доступно для будь-якого школяра.

Також ви завжди можете почати заняття на курсах історії онлайн не виходячи з дому!

 

Разом з історією займайтесь на курсах іншими предметами!

Курси математики для школярівКурси з інформатикиКурси української мовиКурси англійської мови

Курси англійської з носіємКурси фізикиКурси з хіміїКурси біологіїКурсы географії

 

 

Курси для школярівНа головну