Зворотний дзвінок

Курси української мови для 5-11 класів в Ірпені

Контакти

Вартість занять

Репетитои з української. Це заняття в групах до 3 учнів й індивідуальні. 

Курси української для школярів 1-4 класів. Переходьте! 

Курси української мовиУкраїнська мова є дуже старою славьянською мовою. Її історія формування йде корінням далеко в минуле. Вона наповнена багатьма діалектами, правилами і нормами. Через це не всі школярі можуть вивчити цю мову в повній мірі, не дивлячись на те, що вона є мовою їхніх предків. Тепер учні 5 - 11 класів легко зможуть вивчити даний предмет, разом з сучасними заняттями від нашої школи.

 

У чому особливість курсів з української?

Заняття в Planetaclub допоможуть дітям освоїти предмет і вивчити всі необхідні правила. Школярі 5-11 класів навчаться всім правилам і нюансам мови, зможуть підготуватися до ЗНО, підготуватися до ДПА  та усіх перевірочних робіт, засвоять курс шкільної програми. Наші викладачі враховують підготовку кожного учня і індивідуально підходять до кожного школяра.

 

Як записати школяра на заняття з української?

Якщо Ви вирішили вибрати курси української від нашого центру Planetaclub, Ви можете зареєструватись залишивши . Наші консультанти допоможуть підібрати оптимальний варіант зайнять и їх кількість. Ми викорістовуємо лише сучасні методи навчання. Вашій дитині сподобається вчити українську у нашому центрі.

Також ви завжди можете почати заняття на курсах української онлайн не виходячи з дому!

 

Разом з українською займайтесь на курсах іншими предметами!

Курси математики для школярівКурси з інформатикиКурси англійської мовиКурси англійської з носієм

Курси історіїКурси фізикиКурси з хіміїКурси біологіїКурсы географії

 

 

Курси для школярівНа головну