Зворотний дзвінок

Літня школа онлайн

Онлайн навчання в LIVE форматі

 Контакти

Вартість занять

Летняя онлайн школаЛітні канікули більшість учнів бажають провести без занять. Таке прагнення можна пояснити тривалим навчальним процесом, розтягнутим на 8 місяців. За цей період діти втомлюються від уроків, домашніх завдань, вчителів та дрес-коду. Проте є чимало охочих продовжити навчання у період канікул.

Необхідність відвідування літньої онлайн школи може бути пов'язана з такими факторами:

 • отримання поглиблених знань з конкретної теми, яка зацікавила учня;
 • підготовка до ЗНО чи ДПА;
 • швидке проходження шкільної програми, яку належить вивчити у новому навчальному році;
 • засвоєння нових тем для перемоги на олімпіаді;
 • вузькоспеціалізоване вивчення предмета з метою подальшого вступу до ВНЗ до обраного факультету (наприклад, біологія, хімія, економіка, юриспруденція).
 • Неможливість з тих чи інших причин отримувати знання протягом навчального року.

Літня школа Planetaclub надає школярам чудову можливість поглиблення знань з конкретної теми та засвоєння нового матеріалу, який не входить до стандартної навчальної програми.

Варіанти навчання в нашій онлайн школі:

Пакет онлайн стандарт з оформленнямПакет онлайн экстерн з оформленням

Переваги літньої онлайн школи для дітей

Онлайн навчання влітку – це оптимальний варіант для покращення рівня поточних знань та пригадування інформації у пам'яті, яка була закладена у попередні навчальні роки. Вивчення нових тем відбувається у розслабленій обстановці без соціального та внутрішнього тиску. Інші плюси літньої школи онлайн навчання:

 • заняття проводяться онлайн в режимі реального часу завдяки сучасним IT-технологіям (відпадає необхідність рано вставати і кудись їхати);
 • зручний графік; 
 • процес здобуття освіти дуже зручний, оскільки застосовуються нові методики донесення матеріалу до школяра;
 • допускається будь-яке місцезнаходження дитини на момент занять;
 • немає вимог до зовнішнього вигляду (можна займатися у домашньому одязі) не потрібно купувати додаткове приладдя та відвідувати бібліотеки (вся необхідна інформація для ознайомлення вже згенерована та структурована викладачем);
 • є можливість самостійно вибудувати стратегію навчання (вона повністю адаптована під учня).

Онлайн школа влітку приваблює багатьох школярів. Їхні батьки розуміють усі плюси подібного формату навчання. Вони знають, що завдяки онлайн заняттям вдається набагато краще розвинути логічний, творчий, математичний та інший потенціал, закладений природою.

Недоліки літнього навчання

Недостатки летнего обученияЇх не багато. Школярі влітку, в спекотний період, повинні дотримуватися графіка і все ж таки вчасно відвідувати онлайн навчання. Так, графік навчання завжди гнучкий, але іноді спокуса поїхати на море або на природу перебиває необхідність отримання шкільних знань. Цей мінус менше пов'язаний із самою онлайн школою, а більше з психологією та дисципліною (із ставленням дитини до самоосвіти). Вирішальним може стати сила волі чи твердість позиції батьків у цьому питанні.

Другий мінус - немає можливості безпосередньо спілкуватися з однолітками в момент навчання (тільки через камеру). Соціалізація дуже важлива для дитини. Однак ця проблема легко вирішувана. Є маса месенджерів та соціальних мереж ну і звичайно ж офлайн гуртки за місцем проживання.

Яку школу онлайн в Україні обирають батьки учнів?  Planetaclub. У нашому навчальному центрі зібрано сильний викладацький склад. Усі складні теми пояснюють школяру простою мовою. Складається індивідуальний план навчання виходячи з цілей, яких учень хоче досягнути за підсумком літнього курсу навчання. Докладно розбираються помилки при експрес-перевірці засвоєного матеріалу.

Літня онлайн школа – це чудовий варіант для тих, хто робить ставку на велике майбутнє.

 

Вам також може бути цікаво

Навчальні плани

Документи для вступу
Шкільний день Шкільні предмети

 

Класи молодшої школи онлайн

докладніше

1 клас2 клас3 клас4 клас

 

Класи середньої школи онлайн

докладніше

5 клас6 клас7 клас7 клас9 клас

 

Старші класи школи онлайн

докладніше

10 клас11 клас