Зворотний дзвінок

Онлайн курси 10 клас

Контакти

Вартість занять

Онлайн курси - це заняття в групах 4-6 учнів

Пропонуємо послуги репетиторів онлайн, це заняття у групах до 3 учнів і індивідуальні.

Онлайн курси для початкових класів. Переходьте!

Онлайн курси для 10 класуЗараз, дистанційна освіта стала доступною для всіх дітей України. На нашому сайті ви знайдете кращі онлайн курси з математики, фізики, хімії, англійської та української мови, а також з інших предметів для школярів 10 класу. Для вас доступні всі необхідні інструменти для комфортного навчання в домашніх умовах. Вам знадобиться лише доступ до комп'ютера, камера і мікрофон, інтернет.

У нашому центрі дистанційного навчання Planetaclub школярі 10 класу на онлайн курсах відвідують живі онлайн заняття. Учні мають можливість не тільки бачити і чути викладача але і обмінюватися різним тематичним контентом (текстові файли, картинки, аудіо і відеозаписи). А викладач може легко перевіряти отримані учнем знання просто перебуваючи перед екраном монітора.

 

Як ми працюємо

В рамках онлайн курсів для школярів 10 класу ми пропонуємо заняття в групах 4-6 учнів. Для роботи по відеозв'язку ми використовуємо всі сучасні програми, такі як Skype, Zoom, Viber, Watsup та інші. На заняттях школярам нудьгувати не доводиться, адже програма 10 класу з кожного предмету дуже складна, і викладач витрачає весь час на пояснення матеріалу. Займаючись на онлайн курсах в нашому центрі Planetaclub школярі:

  • Захопляться досліджуваними дисциплінами, їм стануть цікаві предмети, які вони не змогли зрозуміти в школі з різних причин,
  • Дізнаються багато нової, корисної та цікавої інформації від наших викладачів,
  • Гарантовано підвищать успішність в школі.

Реєструйтеся на наші онлайн курси та ваш десятикласник підвищить не тільки рівень своїх знань а й особисту самооцінку! Ну і як наслідок зможе претендувати на найвищі оцінки з усіх шкільних контрольних та іспитів!

 

Онлайн курси для інших класів:

Онлайн курси 5 класОнлайн курси 6 класОнлайн курси 7 класОнлайн курси 8 класОнлайн курси 9 класОнлайн курси 11 клас

 

Пропонуємо наступні предмети:

Курси математики онлайнКурси англійської онлайнКурси української онлайнКурси історії онлайн

Курси фізики онлайнКурси хімії онлайнКурси біології онлайнКурси географії онлайн

 

Онлайн курси для школярівНа головну