Зворотний дзвінок

Онлайн курси 11 клас

Контакти

Вартість занять

Онлайн курси - це заняття в групах 4-6 учнів

Пропонуємо послуги репетиторів онлайн, це заняття у групах до 3 учнів і індивідуальні.

Онлайн курси для початкових класів. Переходьте!

Останній клас - найбільш важливий етап навчання в школі. Саме час підтягнути знання з предметів, в яких ви сумніваєтеся, а також якісно підготуватися до випускних іспитів. Їх результати вплинуть не тільки на вступ до університету, але і подальший життєвий шлях дитини, його кар'єру. Погодьтеся, що якісна освіта відкриває багато дверей. Наш навчально-освітній центр пропонує вдосконалені онлайн курси для 11 класу.

Чим відрізняються заняття в нашому центрі від звичайних шкільних уроків?

  • Онлайн курси для 11 класуВ рамках онлайн курсів ви можете обрати будь-який необхідний предмет, зручний час занять, викладача і спосіб оплати;
  • Ми розуміємо всю відповідальність, яку несемо за навчання кожної дитини, тому відбираємо викладачів особливо ретельно. Кожен з них проходить спеціальне тестування на профпридатність. Багато репетиторів нашого центру мають наукові ступені кандидатів і докторів наук;
  • При відборі вчителів на онлайн курси важливу роль відіграють не тільки їх знання та досвід, а й інтерес до роботи. Вони проходять додаткові стажування, освоюють новітні сучасні методики, щоб зацікавити учнів своїм предметом. Якщо викладач зможе захопити учня своїм предметом, то школяру буде легше вивчати предмет.
  • Інтерактивні та цікаві онлайн курси для 11 класу в невеликих групах дадуть подальший стимул вашому учневі до засвоєння нових знань.
  • На заняттях школяр не буде відчувати ніякого стресу, навпаки, позитивне і доброзичливе ставлення педагогів на наших онлайн курсах створить комфортну і сприятливу для навчання атмосферу.

Онлайн курси від Planetaclub - це чудовий вибір, який може здійснити учень. Ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожного школяра з урахуванням його особистих якостей.

 

Онлайн курси для інших класів

Онлайн курси 5 класОнлайн курси 6 класОнлайн курси 7 класОнлайн курси 8 класОнлайн курси 9 класОнлайн курсы 10 клас

 

Курси математики онлайнКурси англійської онлайнКурси української онлайнКурси історії онлайн

Курси фізики онлайнКурси хімії онлайнКурси біології онлайнКурси географії онлайн

 

Онлайн курси для школярівНа головну