Зворотний дзвінок

Онлайн курси 6 клас

Контакти

Вартість занять

Онлайн курси - це заняття в групах 4-6 учнів

Пропонуємо послуги репетиторів онлайн, це заняття у групах до 3 учнів і індивідуальні.

Онлайн курси для початкових класів. Переходьте!

Шостий клас не є випускним. І все ж це - важливий етап в шкільному навчанні. У програмі з'являється кілька нових предметів, а навантаження із звичних дисциплін зростає. Навіть в умовах очного навчання багато дітей знижують успішність. Що й казати про дистанційну освіту, коли то підключення не відбулося, то звуку немає.


Онлайн навчання на курсах зі шкільних предметів може бути результативним
Онлайн навчання на курсах для 6 класу

Навчально-освітній центр Planetaclub пропонує онлайн курси за програмою 6 класу. З вашими дітьми будуть займатися професійні викладачі. Головний офіс центру розташований в м.Ірпінь, трансляції уроків проходять по всій Україні. Зміст курсів відповідає українським програмним вимогам.

Чому варто вибрати саме наші онлайн курси для дітей 12-ти років?

По-перше, це саме курси, а не відео-уроки. Діти будуть на кожному занятті спілкуватися в реальному часі з викладачами так само, як і в реальній школі. Тільки через монітор.

По-друге, в групах збираються по 6-7 школярів. Саме така кількість дітей може отримати від вчителя достатню кількість уваги на кожному уроці, задати питання, отримати відповіді, допомогу, оцінку знань. Технічні проблеми зведені до мінімуму.

Враховуючи наростаючу потребу в дистанційній освіті, саме час замислитися про вибір хороших онлайн курсів для школярів 6 класу. Спробуйте онлайн заняття для школярів у Planetaclub. Оплачувати можна помісячно, а якість навчання дуже висока!

 

Онлайн курси для інших класів

Онлайн курси 5 класОнлайн курси 7 класОнлайн курси 8 класОнлайн курси 9 класОнлайн курсы 10 класОнлайн курси 11 клас

 

Доступні наступні предмети

Курси математики онлайнКурси англійської онлайнКурси української онлайнКурси історії онлайн

Курси фізики онлайнКурси хімії онлайнКурси біології онлайнКурси географії онлайн

 

Онлайн курси для школярівНа головну