Зворотний дзвінок

Онлайн курси 9 клас

Контакти

Вартість занять

Онлайн курси - це заняття в групах 4-6 учнів

Пропонуємо послуги репетиторів онлайн, це заняття у групах до 3 учнів і індивідуальні.

Онлайн курси для початкових класів. Переходьте!

Якість отриманих шкільних знань впливає на те, з якою впевненістю і комфортом дитина буде відчувати себе в сучасному світі, зможе ставити перед собою цілі і досягати їх у дорослому житті. Одним з найбільш відповідальних етапів в шкільному житті є дев'ятий клас, адже попереду атестація (ДПА). Онлайн курси для 9 класу допоможуть успішно впоратися з майбутніми випробуваннями.

Тільки якісні знання на онлайн курсах зі шкільних предметів

Онлайн курси зі шкільних предметів 9 класНавчально-освітній центр Planetaclub за допомогою онлайн курсів для школярів допоможе закріпити пройдений матеріал із загальноосвітніх предметів або отримати більш широкий спектр знань, на відміну від типової шкільної програми.

Онлайн курси для школярів 9 класу проводяться в режимі реального часу за допомогою відеозв'язку. Заняття в невеликих групах, всього від 4 до 6 осіб, гарантують якість отриманих знань, адже досвідчені викладачі приділяють час кожному учню.

Наш центр запрошує школярів з усіх куточків України, адже сучасні технології дозволяють отримувати якісні знання, незалежно від географічного розташування. Оптимальний розподіл занять, дозволяє вибрати як один, так і кілька предметів, для онлайн курсів 9 класу.

 

Онлайн курси для інших класів

Онлайн курси 5 класОнлайн курси 6 класОнлайн курси 7 класОнлайн курси 8 класОнлайн курсы 10 класОнлайн курси 11 клас

 

Доступні наступні предмети

Курси математики онлайнКурси англійської онлайнКурси української онлайнКурси історії онлайн

Курси фізики онлайнКурси хімії онлайнКурси біології онлайнКурси географії онлайн

 

Онлайн курси для школярівНа головну