Зворотний дзвінок

Підготовка до ЗНО у Дніпрі

Доступні наступні предмети для підготовки:

Заняття зі всіх предметів в одному центрі

 Контакти 

Вартість занять

Як грамотно організувати підготовку до ЗНО

підготовка до ЗНО ДніпроКоли одинадцятикласники приступають до занять на початку року, то їм здається, що підготовка до ЗНО поки не є основним завданням, так як до іспитів ще попереду цілих 8 довгих місяців. Але практика показує, що до підготовки до ЗНО з математики або хімії варто приступати набагато раніше, щоб успішно пройти оцінювання з точних наук. Те ж стосується і підготовки до ЗНО з основних мов - української та англійської.

Багато дисциплін потрібно повторбвати за весь період навчання, тому курси підготовки до ЗНО в Дніпрі розраховані на цілий рік. Адже повторити такий колосальний обсяг матеріалу за кілька місяців просто неможливо.

Пропонується онлайн підготовка з наступних предметів:

 

Як проходить підготовка до ЗНО в Дніпрі в режимі онлайн.

Онлайн підготовка до ЗНО в ДніпріДуже важливо отримати хороші результати на оцінюванні, тому що висока кількість балів дозволить випускнику вступити до бажаного ВНЗ. Якщо ж в знаннях залишилися прогалини, то підготовка до ЗНО допоможе заповнити їх максимально ефективно в групі:

 • Онлайн-підготовка до ЗНО в Дніпрі дозволяє школяреві заощадити час на дорозі до закладу. Це означає, що у нього залишиться більше годин на відпочинок або сон.
 • Курси ЗНО в дистанційному форматі відвідує обмежена кількість учнів, тому викладач зможе приділити кожній людині достатню кількість часу.
 • Підготовка до ЗНО з фізики та інших складних предметів в онлайн-режимі дозволить дитині розслабитися в домашній атмосфері і спокійно повторювати матеріал.
 • Розкритися і задавати питання зможуть навіть самі замкнуті і боязкі діти.
 • По закінченню місяця кожна дитина буде писати підсумкові контрольні роботи, Це дасть можливість викладачу оцінити як учень запам'ятовує матеріал.
 • Перередбачаються заняття у встановлені години, а не від випадку до випадку. Обов'язковим буде і виконання домашнього завдання для кращого закріплення знань в пам'яті.

Ще один плюс дистанційних занять в Planetaclub - можливість домовитися з репетитором по підготовці про індивідуальні уроки. В цьому випадку увага педагога буде направлена тільки на конкретну дитину, що істотно вплине на якість засвоєння інформації, навіть якщо учень зовсім не орієнтується в предметі.

 

Переваги курсів

переваги курсів ЗНОУроки проходять, як і стандартні додаткові консультації в школі. Учень повинен бути присутнім на занятті в режимі реального часу. Такий підхід під час підготовки до ЗНО дозволить:

 • займатися за чітким планом;
 • визначити в якій області знання дитини найслабкіші;
 • підібрати стратегію для окремого учня з урахуванням рівня його початкової підготовки, завантаженості;
 • ефективно заповнити забутий матеріал;
 • відслідковувати прогрес з кожним новим зрізом знань.

Школяр поступово буде заповнювати прогалини і його впевненість в своїх силах буде зростати, тому і стрес на іспиті буде набагато менше.

Дізнатись докладніше про ЗНО.

 

Дивіться обов'язкові предмети для ЗНО 

 

Чому варто звернути увагу на наші курси підготовки до ЗНО:

Живі онлайн уроки

Пробне заняття
Досвідчені викладачі Міні-група до 6 учнів
Регулярні заняття Предмети для підготовки до ЗНО онлайн
Тестові матеріали Перевірка домашніх завдань
Пробне тестування

 

Готуємо до ЗНО з наступних предметів:

Підготовка до ЗНО з математики онлайнПідготовка до ЗНО з української онлайнПідготовка до ЗНО з англійської онлайнПідготовка до ЗНО з історії онлайн

Підготовка до ЗНО з фізики онлайнПідготовка до ЗНО з хімії онлайнПідготовка до ЗНО з біології онлайнПідготовка до ЗНО з географії онлайн

 

Вас може зацікавити:

Підготовка до ЗНО онлайнЗНО ДПАНа головну