Зворотний дзвінок

Підготовка до ЗНО у Донецьку

Доступні наступні предмети для підготовки:

Заняття зі всіх предметів в одному центрі

 Контакти 

Вартість занять

Непокоїть закінчення школи що маячить попереду? Це безперечно вимагає від старшокласників підвищеної зібраності, посидючості, великих витрат часу на підготовку до випускних іспитів. Самостійно підготуватися до підсумкових випробувань під силу далеко не кожному школяреві, навіть якщо вони протягом багатьох років стабільно демонстрували високі результати в навчанні. В цьому випадку на допомогу приходять репетитори. Під наглядом досвідченого педагога можна, дуже швидко заповнити наявні прогалини в знаннях, так і ефективно підтягнути всю навчальну програму.

Цікавить підготовка до ЗНО в Донецьку? Шукаєте онлайн-курси? Запишіться в навчальний центр Planetaclub. За сприяння наших репетиторів Ви зможете гарантовано на високі бали здати всі вибрані випускні іспити.

У нас можна пройти підготовку до ЗНО з таких предметів:

 

Planetaclub: недорога підготовка до ЗНО у Донецьку

Своїм слухачам ми пропонуємо дві форми навчання: індивідуально та в групах з невеликою кількістю учнів (до 6 осіб).

Для оцінки свого рівня підготовки потенційні слухачі зможуть зареєструватися пробне заняття.

Під час навчання репетитори періодично проводять контроль знань. Це дозволяє їм визначити рівень засвоєння пройденого матеріалу і дозволяє зрозуміти чи є прогрес у  вивченні нового матеріалу.

Предмети викладають висококваліфіковані педагоги України з великим стажем роботи. Репетитори дотримуються затвердженого графіка занять, і плану уроків. Постійно ведуть перевірку виконання заданих домашніх завдань. Регулярно, після проходження певного блоку матеріалу проводять тестування.

підготовка до ЗНО у донецькуПеребуваючи на індивідуальному навчанні, старшокласники можуть вибрати дні, частоту і тривалість занять. А також займатися в комфортному для себе темпі, коригуючи з репетитором програму.

Багато школярів як  є прихильниками групової онлайн підготовки до ЗНО. Ця форма навчання така ж ефективна як і очна. Дозволяє учням ставати більш дисциплінованими, Тому що потрібно бути присутнім на заняттях в строго відведений час. А також дає можливість живого спілкування з однолітками і порівняння свого рівня знань з рівнем таких же старшокласників.

 

Чому учні і їх батьки обирають наші курси підготовки до ЗНО онлайн?

Навчаючись на наших курсах, майбутні випускники можуть розраховувати на:

  • виявлення на початковому етапі сильних і слабких сторін кожного учня,
  • визначення рівня знань на момент початку занять;
  • якісну підготовку до підсумкових шкільних тестувань;
  • зворотний зв'язок з педагогами;
  • розуміння досягнутого прогресу, регулярне тестування;
  • доступну вартість навчання.

Залишилося не так багато часу до закінчення школи? Потрібен репетитор з підготовки до ЗНО у Донецьку? Не варто гаяти час і сподіватися на удачу! Час діяти!

Курси ЗНО онлайн від Planetaclub - правильний вибір для кожного випускника!

Дізнатись докладніше про ЗНО.

 

Дивіться обов'язкові предмети для ЗНО 

 

Чому варто звернути увагу на наші курси підготовки до ЗНО:

Живі онлайн уроки

Пробне заняття
Досвідчені викладачі Міні-група до 6 учнів
Регулярні заняття Предмети для підготовки до ЗНО онлайн
Тестові матеріали Перевірка домашніх завдань
Пробне тестування

 

Готуємо до ЗНО з наступних предметів:

Підготовка до ЗНО з математики онлайнПідготовка до ЗНО з української онлайнПідготовка до ЗНО з англійської онлайнПідготовка до ЗНО з історії онлайн

Підготовка до ЗНО з фізики онлайнПідготовка до ЗНО з хімії онлайнПідготовка до ЗНО з біології онлайнПідготовка до ЗНО з географії онлайн

 

Вас може зацікавити:

Підготовка до ЗНО онлайнЗНО ДПАНа головну