Зворотний дзвінок

Підготовка до ЗНО у Харкові

Доступні наступні предмети для підготовки:

Заняття зі всіх предметів в одному центрі

 Контакти 

Вартість занять

Підготовка до ЗНО у ХарковіДля вступу до ВНЗ важливо добре здати ЗНО і набрати необхідну кількість балів. Тому школяр випускного класу повинен пройти комплексну підготовку, в якій будуть згадані теми з минулих років навчання. Зробити це швидко не вийде. Підготовка до ЗНО повинна здійснюватися протягом усього навчального року.

Кращим варіантом для учнів є проходження курсів, спрямованих на поглиблення і закріплення знань по потрібних предметів. Цей процес досить тривалий і системний.

 

Пропонується онлайн підготовка з наступних предметів:

 

Курси підготовки до ЗНО в Харкові онлайн - їх плюси

Вони допомагають майбутнім абітурієнтам заповнити наявні прогалини у шкільній освіті, звикнути до екзаменаційної атмосфери (викладачі проводять тестовий іспит з правил ЗНО), освоїти складні предмети по темі, впорядкувати наявні знання, психологічно налаштуватися на тестування, легко адаптуватися до роботи, коли час обмежений. Інші плюси курсів ЗНО:

  • Викладач розробляє індивідуальну програму підготовки, відштовхуючись від поточного рівня знань одинадцятикласника.
  • Учень навчається в звичній домашній атмосфері, де немає тиску з боку однолітків і немає різних відволікаючих чинників. У розслабленому стані школяр краще сприймає складну інформацію і запам'ятовує її.
  • Приділяється багато уваги тому, наскільки добре майбутній абітурієнт засвоїв тему.
  • Можна навчатися у зручний для себе час. Не обов'язково починати підготовку рано вранці.
  • Надається сучасний навчально-методологічний базис.
  • Навчання проводять досвідчені викладачі з високою кваліфікацією. Вони доступною мовою доносять до учня логіку завдань і суть теми.

За допомогою курсів підготовка до ЗНО проходить легко. Непомітно для себе школярі починають розуміти найскладніші теми і вже не відчувають страху перед майбутнім іспитом.

 

Чому Planetaclub можна вважати найкращим місцем для онлайн підготовки до ЗНО в Харкові?

Онлайн подготовка к ЗНО в ХарьковеНаш навчальний центр практикує сучасний підхід в підготовці учнів до ЗНО. Він передбачає вивчення тих тем, які в рамках шкільної програми одинадцятикласник не зміг засвоїти. Це дозволяє досягти максимальної ефективності та успішного результату.

Також Planetaclub пропонує учням два формати підготовки до ЗНО - індивідуальний і груповий. Кожен з них має свої переваги і недоліки. Груповий формат передбачає одночасне вивчення предмета 5-6 старшокласниками, а індивідуальний - роботу тільки з одним учнем.

Викладачі нашого центру використовують актуальні методики і новітні технології, щоб школярі швидше могли зрозуміти тему яку вивчають і запам'ятати її надовго. Ми зацікавлені в тому, щоб наші учні успішно здали ЗНО.

Дізнатись докладніше про ЗНО.

 

Дивіться обов'язкові предмети для ЗНО

 

Чому варто звернути увагу на наші курси підготовки до ЗНО:

Живі онлайн уроки

Пробне заняття
Досвідчені викладачі Міні-група до 6 учнів
Регулярні заняття Предмети для підготовки до ЗНО онлайн
Тестові матеріали Перевірка домашніх завдань
Пробне тестування

 

Готуємо до ЗНО з наступних предметів:

Підготовка до ЗНО з математики онлайнПідготовка до ЗНО з української онлайнПідготовка до ЗНО з англійської онлайнПідготовка до ЗНО з історії онлайн

Підготовка до ЗНО з фізики онлайнПідготовка до ЗНО з хімії онлайнПідготовка до ЗНО з біології онлайнПідготовка до ЗНО з географії онлайн

 

Вас може зацікавити:

Підготовка до ЗНО онлайнЗНО ДПАНа головну