Зворотний дзвінок

Підготовка до ЗНО у Херсоні

Доступні наступні предмети для підготовки:

Заняття зі всіх предметів в одному центрі

 Контакти 

Вартість занять

ЗНО - це один з ключових моментів в учнівському житті кожного школяра. Результати випускних іспитів безпосередньо впливають на можливості майбутнього студента претендувати на цікаві спеціальності в конкретних ВНЗ, включаючи бюджетні місця зі стипендією. Готуватися найкраще протягом цілого навчального року, щоб підійти до тестування максимально спокійним і впевненим.

Зовнішнє незалежне оцінювання - нагадує Олімпійські ігри. Спортсмени, які працювали найбільш ретельно, найбільше претендують на призові місця. Також і з випускними іспитами - той, хто добре підготується, отримує високий бал і більше можливостей під час вступу до вищого навчального закладу. Слабка готовність негайно призведе до більш низького підсумкового балу.

Звернувшись до нашого навчального центру, ви зможете віддати перевагу тим предметам, які збираєтеся здавати в кінці навчального року. Це буде не просто чергове «зубріння» тем і завдань. Ви отримаєте спеціалізовану підготовку, направлену на успішну здачу іспитів.


 

Пропонується онлайн підготовка з наступних предметів:

 

Курси ЗНО онлайн в Херсоні коштують значно дешевше, ніж заняття з репетиторами вдома і на оффлайн-курсах. Крім економії грошей, ви також можете екоономите і свій час. Але найважливіше в тренуваннях - це розуміння того, «навіщо я це роблю». Коли ви розумієте, навіщо і з якою метою ви займаєтеся, набагато легше сконцентруватися, розслабитися і зануритися в навчальний процес.

 

Гнучкі плани підготовки до ЗНО  

Учні на підготовці до ЗНО в Херсоні онлайн можуть займатися у власному темпі - є можливість коригувати програму навчання з викладачами залежно від рівня поточних знань. Індивідуальні заняття допомагають визначитися з частотою підготовки та її інтенсивністю.

Крім індивідуального плану, є також заняття в групі. Викладач дотримується певного плану занять, тому ви точно нічого не пропустите - отримаєте доступ до навчальних матеріалів, домашніх завдань і тестів на предмет засвоєння тем, які можуть попастися на іспитах. Також учасники проходять пробні тести, щоб оцінити поточний рівень знань і якість навчання.

 

Переваги онлайн підготовки до ЗНО в Херсоні

подготовка к ЗНО в ХерсонеВибираючи наші курси підготовки до ЗНО, ви отримуєте наступні переваги:

  • можливість пройти пробне тестування, щоб зрозуміти необхідність додаткового «прокачування» власних знань;
  • доступ до спеціалізованих навчальних матеріалів; 
  • пробне заняття;
  • живі онлайн-уроки;
  • міні-групи до 6 учнів;
  • Можливість займатися всіма необхідними предметами.

За результатами занять ви зможете освоїти необхідний навчальний матеріал і під керівництвом викладача тренуватися на справжніх тестах ЗНО і аналізуватися свої помилки.

 

Тепер у вас буде репетитор з підготовки до ЗНО онлайн, який:

  • допоможе визначити сильні і слабкі сторони;
  • допоможе заповнити прогалини в знаннях;
  • підбере стратегію навчання з урахуванням поточного рівня;
  • дасть чіткий план занять.

Підготовка до тестування не повинна відкладатися на останній момент і тепер у учнів Херсона є можливість якісно і відповідально підійти до найважливішого іспиту в їх шкільного життя.

Дізнатись докладніше про ЗНО.

 

Дивіться обов'язкові предмети для ЗНО

 

Чому варто звернути увагу на наші курси підготовки до ЗНО:

Живі онлайн уроки

Пробне заняття
Досвідчені викладачі Міні-група до 6 учнів
Регулярні заняття Предмети для підготовки до ЗНО онлайн
Тестові матеріали Перевірка домашніх завдань
Пробне тестування

 

Готуємо до ЗНО з наступних предметів:

Підготовка до ЗНО з математики онлайнПідготовка до ЗНО з української онлайнПідготовка до ЗНО з англійської онлайнПідготовка до ЗНО з історії онлайн

Підготовка до ЗНО з фізики онлайнПідготовка до ЗНО з хімії онлайнПідготовка до ЗНО з біології онлайнПідготовка до ЗНО з географії онлайн

 

Вас може зацікавити:

Підготовка до ЗНО онлайнЗНО ДПАНа головну