Зворотний дзвінок

Підготовка до ЗНО у Миколалаєві

Доступні наступні предмети для підготовки:

Заняття зі всіх предметів в одному центрі

 Контакти 

Вартість занять

Українські ВНЗ перелічили екзаменаційні дисципліни, які повинні здаватися випускниками в обов'язковому порядку і вибірково на ЗНО 2021-2022. До нього увійшли - математика і українська мова (їх будуть здавати всі 11-класники), англійська мова, історія, фізика, хімія, географія, біологія (школярі можуть вибрати два з них). Для успішного складання цих предметів і подальшого вступу до ВНЗ учням випускних класів потрібно підготуватися.

Починати слід не в останній місяць перед ЗНО, а хоча б за півроку. Існує кілька варіантів підготовки до ЗНО в Миколаєві - додаткові заняття з шкільним викладачем (продовженого), робота з репетитором на дому, самостійне повторення матеріалу, запис на онлайн-курси. Останній варіант більш кращий, так як має масу переваг.

 

Пропонується онлайн підготовка з наступних предметів:

 

Чому онлайн підготовка до ЗНО в Миколаєві так популярна?

Вона гарантує своєчасне і якісне вивчення втрачених або забутих тем з обраної дисципліни. Реалізується за рахунок сучасних IT-технологій, тому доступ до курсу можна отримати з будь-якого пристрою - планшета, ноутбука, ПК, смартфона. Інші переваги занять в навчальному центрі:

  • Програма підготовки складається з урахуванням поточних знань учня. Викладачі спочатку вивчають, наскільки глибокі прогалини в освіті у школяра, а потім складають для нього індивідуальний план навчання.
  • Готуватися можна з дому в будь-який зручний час. У максимально комфортній обстановці випускник краще сприймає інформацію (навіть найскладнішу).
  • Для закріплення пройденого матеріалу проводиться зріз знань, який максимально наближений до умов здачі тестування в рамках ЗНО. Це допомагає дізнатися, що запам'ятав і засвоїв учень, а також тренує його не відволікатися і не переживати при жорсткому контролі з боку спостерігачів.
  • Весь навчальний матеріал надається в зручному для ознайомлення форматі - в електронному вигляді.

Підготовка до ЗНО - це не просто запам'ятовування великих обсягів інформації. Це засвоєння логіки завдань, розуміння суті тем, розвиток здатності доносити пройдений матеріал своїми словами. Учні, які пройшли курси ЗНО, краще розуміють предмет, ніж школярі, які готувалися самостійно або за допомогою «продльонок».

 

Чому потрібно готуватися до ЗНО в навчально-освітньому центрі Planetaclub?

Подготовка к ЗНО в PlanetaclubДля школярів з Миколаєва та інших міст України онлайн-центр Planetaclub створив оптимальні умови підготовки до ЗНО. У нас прийнятні ціни за заняття, багато можливостей для швидкого і якісного запам'ятовування інформації, ефективні програми, досвідчений викладацький склад.

Курси підготовки до ЗНО в Миколаєві - це оптимальний шлях для тих, хто хоче успішно здати тестування і вступити в хороший ВУЗ України. Проводить їх навчально-освітній центр Planetaclub на вищому рівні. Технічне оснащення і знання вимог Міністерства освіти дозволяють розробляти найбільш ефективні інструменти для навчання випускників.

Дізнатись докладніше про ЗНО.

 

Дивіться обов'язкові предмети для ЗНО 

 

Чому варто звернути увагу на наші курси підготовки до ЗНО:

Живі онлайн уроки

Пробне заняття
Досвідчені викладачі Міні-група до 6 учнів
Регулярні заняття Предмети для підготовки до ЗНО онлайн
Тестові матеріали Перевірка домашніх завдань
Пробне тестування

 

Готуємо до ЗНО з наступних предметів:

Підготовка до ЗНО з математики онлайнПідготовка до ЗНО з української онлайнПідготовка до ЗНО з англійської онлайнПідготовка до ЗНО з історії онлайн

Підготовка до ЗНО з фізики онлайнПідготовка до ЗНО з хімії онлайнПідготовка до ЗНО з біології онлайнПідготовка до ЗНО з географії онлайн

 

Вас може зацікавити:

Підготовка до ЗНО онлайнЗНО ДПАНа головну