Підготовка до ЗНО у Запоріжжі

Доступні наступні предмети для підготовки:

Заняття зі всіх предметів в одному центрі

 Контакти 

Вартість занять

Підготовка до ЗНО грає важливу роль в подальшому житті школяра. Адже від результатів тестування буде залежати чи зможе він вступити до бажаного ВНЗ або дорога туди буде для нього закрита. Відповідно, чим ближче тестування, тим тривожніше на душі не тільки у дітей, але і у їх батьків, в якому б місті вони не жили. Запоріжжя - не виняток. Підготуватися самостійно до ЗНО дитині вкрай складно - потрібен учитель, який виявить прогалини в знаннях і допоможе швидко зрозуміти все те, що раніше було незрозуміло.

Ми пропонуємо курси підготовки до ЗНО онлайн, які дозволять добре підготуватися до тестування та успішно його здати. Досвідчені педагоги в максимально короткі терміни збагатять дитину всіма знаннями і вміннями, необхідними для успішного закінчення школи і вступу в той чи інший ВНЗ.

 

Пропонується онлайн підготовка з наступних предметів:

 

Плюси онлайн підготовки до ЗНО в Запоріжжі:

  • Не потрібно витрачати час і гроші на дорогу. Досить включити комп'ютер або інший гаджет. Чик! І ви вже на уроці.
  • Гнучкий графік. Ви самі призначаєте зручний для вас час занять, погодивши його з викладачем.
  • Курси ЗНО онлайн дають можливість не пропускати заняття через погану погоду, застуди і т.п.
  • Домашня атмосфера добре впливає на якість освіти, фокусує дитину виключно на отриманні знань. Їй  не доведеться відволікатися на нові умови, незвичайний стілець або шпалери.
  • Батьки можуть спостерігати, як проводяться заняття і вносити свої пропозиції. Під час навчання проводяться кілька пробних ЗНО, що дає дітям можливість виявити свої недоліки під час підготовки, скорегувати план навчання, а також психологічно підготуватися до цього ЗНО. Викладач завжди доступний і завжди допоможе, якщо домашнє завдання викличе будь-які труднощі.
  • Підготовка до ЗНО проводиться як індивідуально, так і в групах в нашому навчальному центрі.

 

Спочатку наш репетитор з підготовки до ЗНО:

  • подготовка к ЗНО в ЗапорожьеПоспілкується з учнем і батьками, з'ясує ким хотів би стати майбутній випускник і в який ВНЗ хотів би вступити.
  • Визначить прохідний бал до обраного вузу;
  • Визначить рівень знань учня, необхідних для вступу, виявить сильні і слабкі його сторони. Складе план занять. Порадить, чи варто брати індивідуальні уроки або досить буде навчатися разом з іншими дітьми.
  • Погодить цей план з юатьками, після чого можна буде приступати безпосередньо до підготовки.

 

Реєструйтеся до нашого центру Planetaclub на курси. Якісна підготовка до ЗНО це успіх на тестуванні і пропуск в краще життя для вашого випускника!

Дізнатися докладніше про ЗНО

 

Дивіться обов'язкові предмети для ЗНО 

 

Чому варто звернути увагу на наші курси підготовки до ЗНО:

Живі онлайн уроки

Пробне заняття
Досвідчені викладачі Міні-група до 6 учнів
Регулярні заняття Предмети для підготовки до ЗНО онлайн
Тестові матеріали Перевірка домашніх завдань
Пробне тестування

 

Готуємо до ЗНО з наступних предметів:

Підготовка до ЗНО з математики онлайнПідготовка до ЗНО з української онлайнПідготовка до ЗНО з англійської онлайнПідготовка до ЗНО з історії онлайн

Підготовка до ЗНО з фізики онлайнПідготовка до ЗНО з хімії онлайнПідготовка до ЗНО з біології онлайнПідготовка до ЗНО з географії онлайн

 

Вас може зацікавити:

Підготовка до ЗНО онлайнЗНО ДПАНа головну

 

Зворотній дзвінок