Зворотний дзвінок

Підготовка до ЗНО в Одесі

Доступні наступні предмети для підготовки:

Заняття зі всіх предметів в одному центрі

 Контакти 

Вартість занять

Зовнішнє незалежне тестування (Зовнішнє незалежне тестування укр.) - відповідальне, важливе, а разом з тим вкрай складне випробування для абітурієнтів одеських ВНЗ. Від нього безпосередньо залежить майбутнє молодих людей. Тому готуватися до іспиту слід відповідально. Починати підготовку рекомендується ще на початку навчального року - щоб 100 відсотково заповнити можливі прогалини.

Пропонується онлайн підготовка з наступних предметів:
Предмети для онлайн підготовки до ЗНО

 

Кому потрібні курси підготовки до ЗНО?

Викладачі рекомендують проходити курси підготовки до ЗНО в Одесі всім майбутнім випускникам, які хоч трохи сумніваються в рівні і якості своїх знань. Необхідно розуміти, що зовнішнє незалежне тестування охоплює програму за кілька шкільних років. І якщо якісь теми були погано вивчені, незрозумілі, забуті - це може негативно позначитися на підсумковому балі ЗНО.

 

Спеціалізовані курси ЗНО в Одесі ж допомагають комплексно підготуватися до майбутнього випробування. Вони дозволять:

  • Підготовка до ЗНО в одесіВпорядкувати наявні знання;

  • Заповнити можливі прогалини;

  • Отримати додаткову інформацію для спрощення здачі тесту;

  • Адаптуватися до складних умов тестування: напруга, обмежений час;

  • Закріпити знання, необхідні для отримання позитивної оцінки.

Ще одна важлива перевага роботи з репетитором по підготовці до ЗНО перед самостійною роботою - можливість психологічного налаштування. Викладач допоможе правильно налаштуватися на майбутнє випробування.

 

З яких предметів необхідно готуватися?

З яких предметів необхідно готуватисяАктуальною підготовка до ЗНО з математики та з української мови буде для всіх випускників одеських шкіл. Сьогодні обидва цих предмета є обов'язковими до здачі. Оцінки, отримані по ним в ході незалежного тестування, будуть зараховані як офіційні свідоцтва державної атестації.

Додатково може знадобитися підготовка до ЗНО з англійської мови та з історії України. Один з цих предметів також включений в список обов'язкових. Але вибір дисципліни залишається за випускником.

І ще 2 предмета абітурієнт обирає самостійно. Визначення необхідних курсів проводиться з урахуванням майбутньої спеціальності і актуальних знань. Наприклад, якщо випускник планує вступати на медичний факультет, то йому може знадобитися скласти ЗНО з хімії або з біології - в залежності від вимог конкретного ВНЗ. Майбутнім агрономам, селянам і географам знадобиться результат ЗНО з географії (і, можливо, - хімії). А для інженерів обов'язковим буде проходження ЗНО з фізики, рідше - інформатики.

 

Як краще готуватися?

Проходити підготовку до ЗНО в Одесі можна в онлайн режимі за допомогою нашого навчального центру Planetaclub. Дистанційні заняття дозволяють:

  • Готуватися до тестування, не відриваючись від важливих справ;
  • Економити час на дорозі;
  • Проходити кілька програм в день.

Починати онлайн підготовку до ЗНО рекомендується на початку або в середині навчального року. Чим раніше це відбудеться - тим простіше буде майбутньому абітурієнту. Вивчення великого обсягу інформації за короткий період (1-3 місяці) призводить до підвищеної психологічного навантаження, що може негативно позначитися на результаті тестування. Тому затягувати з додатковим навчанням не варто.

Дізнатись докладніше про ЗНО.

 

Дивіться обов'язкові предмети для ЗНО 

 

Чому варто звернути увагу на наші курси підготовки до ЗНО:

Живі онлайн уроки

Пробне заняття
Досвідчені викладачі Міні-група до 6 учнів
Регулярні заняття Предмети для підготовки до ЗНО онлайн
Тестові матеріали Перевірка домашніх завдань
Пробне тестування

 

Готуємо до ЗНО з наступних предметів:

Підготовка до ЗНО з математики онлайнПідготовка до ЗНО з української онлайнПідготовка до ЗНО з англійської онлайнПідготовка до ЗНО з історії онлайн

Підготовка до ЗНО з фізики онлайнПідготовка до ЗНО з хімії онлайнПідготовка до ЗНО з біології онлайнПідготовка до ЗНО з географії онлайн

 

Вас може зацікавити:

Підготовка до ЗНО онлайнЗНО ДПАНа головну