Зворотний дзвінок

Початкова школа онлайн

Класи початкової школи:

Онлайн навчання в LIVE форматі

Пропонуємо навчання у класах онлайн школи на гнучких умовах: індивідуально прорахуємо потрібну кількість предметів та занять на тиждень. За подробицями, звертайтесь, будь-ласка до адміністратора.

Всім миру!!!

 Контакти

Вартість занять

Початкова школа онлайн

Освіта важлива на кожному етапі розвитку дитини. Однак саме початкова школа є важливим етапом в освіті і житті кожного малюка. У молодших класах закладаються всі основні знання і вміння, які школярі будуть застосовувати в подальшому житті, а також в старших класах. У цей час вони отримують основи читання, рахунку, письма, поняття про оточуючі речі і світ, а також вміння вирішення різних завдань за допомогою прикладних методів. У зв'язку з цим дуже важливо, щоб дитина повноцінно засвоїла весь необхідний матеріал, який для нього надає шкільна програма в у цьому віці.

На жаль, не всім дітям це вдається. Багато учнів відстають по одному або навіть з кількох предметів, не розуміють багато тем, а деякі навіть при переході в середні класи не вміють читати і писати. Це впливає на їх подальшу освіту і приносить погані оцінки. В цьому випадку онлайн початкова школа для першокласників стане виходом з ситуації, що склалася.

Молодші класи онлайн школи допоможуть дітям 7 років засвоїти курс початкової школи.

 

Онлайн початкова школа для молодших школярів - знання в доступній формі.

Онлайн початкова школа для молодших школярів

Якщо ви хочете, щоб ваша дитина отримала максимум користі від навчання в молодших класах, пропонуємо скористатися послугами нашої онлайн школи малюкам. Ми надаємо лише якісні та актуальні знання для дітей молодшого віку, які знадобляться їм у середніх і старших класах.

Для цього наші викладачі використовують тільки сучасні методики та літературу, яка допоможе в повній мірі пояснити ті чи інші предмети легко і доступно, так щоб кожен учень зміг зрозуміти їх.

Ми знаємо, як важливо дітям не тільки дізнатися нове про навколишній світ, а й навчитися вирішувати, поставлені перед ними завдання. Наша специфіка передбачає пояснення тем і надання знань для учнів в легкій і доступній формі.

 

 

Онлайн освіта, початкова школа: основні переваги.

Онлайн освіта початкової школиДо основних переваг дистанційного навчання в нашій початковій школі онлайн належать такі моменти:

 

  • У нас працюють тільки кваліфіковані фахівці з великим досвідом роботи, які точно знають, як навчити кожну дитину і допомогти їй освоїти всі необхідні предмети.
  • Для дистанційних уроків ми використовуємо сучасні програми і технічні засоби, які в повній мірі допомагають здійснювати заняття без неполадок.
  • Індивідуально підходимо до кожної дитини і враховуємо її вік, а також ступінь підготовки і допомагаємо правильно розподілити навантаження.
  • Ви можете вибрати оптимальний час занять і їх число для вашого учня відповідно до ваших побажань і вимог.
  • Ми поглиблено вивчаємо окремі теми і предмети зі школярами молодших класів для того, щоб вони могли освоїти повною мірою необхідний матеріал.
  • Наші онлайн-уроки виключають підвищене навантаження, але в той же час допомагає отримати всі необхідні знання.
  •  

Вам також може бути цікаво

Навчальні плани

Документи для вступу
Шкільний день Шкільні предмети

 

Що дають онлайн школи для дітей початкових класів?

Ті учні, які навчаються в нашій початковій школі онлайн більш активні на уроках. У них підвищується успішність, якість знань, і, як наслідок, поліпшуються оцінки на радість вчителям і батькам.

Варто зазначити, що дітям, які вибрали онлайн освіту в початковій школі, стає легше зрозуміти багато тем і написати необхідні перевірочні роботи з усіх предметів.

 

Як записатися в нашу початкову онлайн школу для дистанційного навчання?

Записатися в початкову онлайн школу

Якщо Вас цікавить найкраща початкова онлайн школа для дітей з дистанційним навчанням, пропонуємо Вам звернутися в Planetaclub. Записатися на наші заняття можна на сайті прямо  або зателефонувати за телефонами в розділі Контакти. Наш сайт початкової школи онлайн містить всю необхідну інформацію з питань навчання.

Наша початкова молодша школа онлайн чекає всіх бажаючих на свої уроки.

Відвідувати заняття можна з першого класу. Адже саме в цей час дитині 7 років найлегше звикнути до додаткових уроків у онлайн школі і освоїти графік відвідування занять.

Консультанти докладно розкажуть вам про всю специфіку занять, час уроків, а також допоможуть підібрати  оптимальне навантаження для вашого учня. Наша початкова школа онлайн допоможе вашій дитині стати успішніше в старших класах і отримати якісні знання з усіх необхідних предметів.
 

 

Класси молодшої онлайн школи

1 клас4 клас

 

 

Онлайн школаНа головну