Зворотний дзвінок

Репетитор початкових класів в Ірпені (1-4 класи)

Контакти 

Вартість занять

Репетитор молодших класів

Репетитор початкових класів

Учні молодших класів часто бувають непосидючими. Часом їм складно довго концентруватися на одному предметі і утримувати увагу. Саме тому грамотний і професійний фахівець повинен вміти знаходити підхід навіть до самих непосидючих діток.

В процесі навчання педагоги і вчителі використовують аудіо- та відеоролики, презентації, картинки і інші наочні посібники. При цьому важливо врахувати, що курси для дітей початкових і молодших класів повинні бути короткими - близько 40 хвилин. Максимум 60 хвилин. Адже найголовніше для дітей - щоб будь-яке заняття проходило з радістю і задоволенням!

 

 

Де знайти репетитора молодших класів?

Де знайти репетитора початкових класівПотрібно найняти приватного репетитора початкових класів?  Дитячий центр Planetaclub - це місце, де ваші діти зможуть поєднати приємне з корисним. У нас ви зможете обрати досвідченого і грамотного фахівця з наступних предметів:

Ви можете вибрати для вивчення один або два предмети, або почати комплексне вивчення всіх предметів. Зазвичай одне заняття виділяється на математику / письмо, а друге на читання / письмо. Тривалість занять і кількість разів на тиждень обговорюються індивідуально.

 

Чому потрібно обрати саме нас?

Репетитори для дітей початкових класівСучасна сфера навчання переповнена різними курсами для молодшого школяра. Вибираючи заняття з педагогами саме в нашому центрі, ви отримаєтете наступні переваги:

  1. Досвідчені репетитори для дітей початкових класів, які прекрасно володіють необхідною програмою навчання.
  2. Комфортні умови навчання як в онлайн так і в офлайн режимі.
  3. Сучасний підхід до навчання (в т.ч. і STEM-підхід).
  4. Крім основної послуги репетитора початкової школи кожен учень отримує доступ до сайту з навчальними матеріалами.
  5. Індивідуальний підхід. Ще на першому уроці педагог оцінює рівень знань дитини і визначає його темперамент.

 

 

 

Як проходить репетиторство початкової школи?

Репетиторство початкової школиСпираючись на наш досвід, ми організували навчання таким чином, щоб кількість учнів в групі не перевищувала 6 осіб. Такий підхід дозволяє репетитору з підготовки початкової школи донести інформацію до кожного учня. Крім групових занять ви можете вибрати індивідуальні уроки.

Завдяки сучасній методиці навчання під час репетиторства молодших класів діти звикають до занять вже на 2-3 уроці. Ваші дітки навіть не відчують різницю між репетиторством і стандартним шкільним уроком. Адже наші репетитори - шкільні вчителі, які добре знайомі зі шкільною програмою і її вимогами.

Вже на 3 занятті наші учні не тільки наздоганяють, а й переганяють шкільну програму. Такий ефект досягається завдяки індивідуальному підходу репетитора до першокласника і до кожної дитини.

Потрібен репетитор початкових класів? Тоді записуйтеся на наші курси для молодшого школяра прямо зараз! Для запису на заняття, будь ласка, звертайтеся за телефонами в розділі Контакти. Будемо раді вам допомогти.

 

Переходьте на сторінки курсів для початкових класів:

Репетитор математики для дітейАнглійська для дітейКурси читанняКурси з письма

 

Переваги занять з нашими репетиторами:

Займаємося до результату

пробуджуємо інтерес
Групи до 6 дітей і індивідуально Эффективна методика
Досвічені репетитори Займатися кількома предметами

 

Вартість занять для молодших класів

Міні-група 3-4 учня

Міні-група 2 учня

Індивідуально

1200 грн./8 занять по 60 хв (абонемент на 8 занять)

 230 грн./год

  300 грн./год

 

 

Зверніть увагу на наступні заняття

 4-5 роківПідготовка до школи 5-6 роківРепетитор домашнього завданняЛогопед дефектологЛітній табір

 

Курси для дітейНа головну