Зворотний дзвінок

Репетитор математики 1 клас

Контакти

Курси математики 1 клас

 Куси математики 1 клас

Шукаєте курси математики для 1 класу? Вітаємо!

У нашому навчальному центрі Planetaclub учні можуть отримати якісні додаткові уроки з математичних дисциплін в двох форматах:

  • Курс з математики для перших класів в міні-групах до трьох осіб
  • Індивідуальне репетиторство для молодшої школи з навчання математики

У кожному з варіантів учневі приділяється багато уваги і турботи. Всі заняття c репетиторами проходять в дружній атмосфері підтримки і розуміння. Наші курси математики стануть чудовими помічниками для батьків, чиї діти потребують додаткового репетиторства з математики.

 

Репетитор математики для 1 класу

Вчитель математики 1 класУчитель математики для першокласника - це не тільки репетитор для початкової школи, це людина, яка відкриває малюкам новий світ цифр. Заняття ведуть справжні професіонали своєї справи, вчителі і репетитори з математики з вищою освітою. Вони добре знайомі з поточною шкільною програмою. Зроблять все, щоб успішність вашої дитини була високою.

З нашими вчителями гурток математики для 1 класу буде цікавою подорожжю, пригодою для учнів, фахівці допоможуть маленьким школярам віртуозно опанувати цифрами. Кожен першокласник отримає актуальні сучасні знання, які необхідні в житті. Діти навчаться не тільки рахувати, а й мислити.

Школярі будуть бачити в повсякденному житті ті моменти, де їм може стати в нагоді математика. Додавання, віднімання, множення більше не будуть просто складними словами репетиторів математики, які незрозумілі хлопцям. Наші учні гордо заявляють, що тепер вони дружать з цифрами! Чекаємо Вас на наших курсах з математики.

 

Вартість занять математикою для 1 класу

Міни-група 3-4 учня

Міні-група 2 учня

Індивідуально

1200 грн / 8 занять по 60 хв.

(абонемент на 8 занять)

 230 грн./год.

  300 грн./год.

 

Вас також може зацікавити

Курси читанняКурси з письмаАнглійська для дітейРепетитор домашнього завданняЛогопед дефектологЛітній табір

 

Переходьте:

 

Репетитор математики для детейНа главную