Зворотний дзвінок

Репетитор математики 2 клас

 Контакти

Курси математики 2 клас

 Курси математики 2 класНавіщо потрібен репетитор? В наш час, з огляду на кількість дітей в школах, вчителі не завжди мають можливість приділити увагу кожному. Відповідно, навчання проходить досить поверхнево. Учні не завжди вникають в пройдений матеріал. Бувають ситуації, коли школяр не встигає за класом і не засвоює предмет. На допомогу прийдуть курси з шкільних предметів. В даному випадку з математики.

Є діти, які швидко запам'ятовують матеріал, а комусь потрібно походити на курси з математики до репетитора, щоб зрозуміти суть пройденого уроку в класі. На жаль, окремого часу на те, щоб приділити увагу кожному, у вчителя немає. І якщо батьки не усвідомлюють, що складнощі саме з математикою, то вже в наступному році буде набагато складніше освоїти цей предмет.

Але у нас є рішення даної проблеми. Важливо лише зрозуміти, що курси 2 класу з математики з репетитором для школярів необхідні.

 

Репетитор математики 2 клас

Репетитор математики 2 клас

Гурток з математики дає можливість повірити в свої сили. Учні починають вирішувати нескладні завдання і рівняння з нашими педагогами, учням починає подобатися цей предмет, і через деякий час вони займаються в гуртках з математики для 2 класу з задоволенням.

У наших курсів з математики для дітей багато позитивного:

  • профільні репетитори початкової школи
  • заняття з математики в ігровій формі
  • інтерактивні та тематичні заняття для дітей (кейс-уроки).

Плюси навчання в нашому центрі в тому, що учні завжди будуть займатися математикою із задоволенням. Викладачі навчать не тільки виконувати складні дії в розумі, а й самостійно вирішувати завдання.

Ми підберемо для ваших дітей репетитора з математики у зручний для вас час. Більше ви не будете переживати про успішність вашого школяра у математиці

Ваші маленькі школяри вже зараз можуть відвідувати наші курси математики і почати заняття з нашими висококваліфікованими репетиторами.

 

Вартість занять математикою для 2 класу

Міни-група 3-4 учня

Міні-група 2 учня

Індивідуально

1200 грн / 8 занять по 60 хв.

(абонемент на 8 занять)

 230 грн./год.

  300 грн./год.

 

 

Вас також може зацікавити

Курси читанняКурси з письмаАнглійська для дітейРепетитор домашнього завданняЛогопед дефектологЛітній табір

 

 

 

Переходьте:

Репетитор математики для детейНа главную