Зворотний дзвінок

Репетитор математики 3 клас

 Контакти

Курси з математики для 3 класу

Курси з математики для 3 класу

Початкова школа не дарма отримала таку назву. Щорічно тисячі дітей вперше потрапляють на шкільний урок, і цей досвід стає початком великого шляху довжиною в 11 років.

У кожного віку свої особливості і свої завдання. На перших порах маленькому учневі потрібні допомога і підтримка буквально в усьому. Поступово зусилля батьків зведуться до контролю домашніх завдань і загальних порад. Але в 3 класі ще залишаються предмети, з якими впоратися самому ще не під силу. За деякими з них, можливо, будуть потрібні додаткові заняття - курси або репетитор з математики.

Що потрібно знати батькам, щоб перші роки в школі запам'яталися з хорошого боку, а в подальшому школяр навчився самостійності?

 

 

 

Зацікавлюємо навчатись на курсах математики

Математичні курси

Тут варіантів багато. Перелічимо основні:

  • Тренуємо навички рахунку і читання - застосовуємо знання на практиці. Проста арифметика стане в нагоді щодня, а інформація з різних джерел надходить до нас звідусіль.
  • Вибираємо енциклопедію - розвиваємо допитливість. Літератури про навколишнє середовище і світ навколо нас зараз досить. Нехай дитина вибере книгу по його смаку.
  • Записуємось на гурток з математики. Логіка і розвинені математичні здібності знадобляться у всіх класах. Головне, знайти «свого» репетитора.

Курси з математики - відмінний варіант, адже молодші школярі люблять атмосферу класу, заняття з ровесниками і спілкування.

 

Репетитор з математики для 3 класу

Репетитор з математики для 3 класуЗаняття з репетитором математики в центрі Planetaclub проходять у форматі міні-груп (не більше шести осіб) а також індивідуально.

Курси для школярів цього віку проходять з використанням наочних прикладів. Репетитор математики підбирає нестандартні завдання, застосовує ігровий підхід. Все для того, щоб зацікавити дітей і захопити їх цією наукою.

Завдяки тому, що на наших курсах з математики для 3 класу мало учнів, викладач має можливість опитати кожного. Діти отримують набагато більше уваги, ніж на звичайному уроці в школі.

Перед першим уроком репетитор оцінює рівень знань. На основі цього потім формуються групи. І у вчителя є можливість вибудувати тактику навчання.

На курсах математики діти обов'язково отримують домашнє завдання. Додатково їм пропонується пройти тестування з пройденого матеріалу.

Необхідно пам'ятати, що перші роки в школі створюють базу для всього подальшого навчання і курси з математики з репетитором для 3 класу допоможуть сформувати позитивне ставлення до цього предмету.

 

Вартість занять математикою для 3 класу

Міни-група 3-4 учня

Міні-група 2 учня

Індивідуально

1200 грн / 8 занять по 60 хв.

(абонемент на 8 занять)

 230 грн./год.

  300 грн./год.

 

Вас також може зацікавити

Англійська для дітейРепетитор домашнього завданняЛогопед дефектологРепетитор початкових класівЛітній табір

 

 

Переходьте:

Репетитор математики для детейНа главную