Зворотний дзвінок

Репетитор з математики 10 клас онлайн

Контакти

Вартість занять

Заняття індивідуальні та в міні-групах до 2 учнів

Онлайн репетитор математики 10 клас

Чи потрібно готуватися до ЗНО з математики з репетитором в 10 класі? Або краще присвятити час стандартній програмі і залишити підготовку на наступний рік?

Спілкуючись з року в рік з майбутніми випускниками та їх батьками, ми бачимо, що все не так однозначно, як може здатися.

На даному етапі у школярів уявлення про майбутню професію досить розмито. І тут не обійтися без постановки цілей. А мета - успішний вступ до ВНЗ і бажано хороший. До речі репетитор математики допоможе зрозуміти навіщо саме ставити цілі.

Частина з старшокласників, звичайно, визначилася, куди і чому хоче вступати. І ось ця частина починає підготовку з репетитором математики онлайн саме з 10 класу. Чому? Вони точно знають, що їм потрібно і для чого. А значить, вони зацікавлені в високому балі. Звідси випливає, що займатися потрібно багато і року може не вистачити. Навіть з репетитором.

Частина ще не бачить свого майбутнього призначення і не поспішає починати підготовку. А ось тут криється проблема. Справа в тому, що вимоги ЗНО доволі високі і охоплюють програму з математики з 5 по 11 клас. Якщо в 11 класі учень все ж вирішить вступати до профільного ВНЗ, то одного року занять може бути не достатньо. А значить, є ризик недоотримати бали і залишитися без ВНЗ.

Planetaclub орієнтує своїх учнів на успішну здачу іспитів з математики і наші репетитори готують їх з 10 класу. Онлайн уроки з математики дуже зручні - це економія часу і зручний графік занять. Викладач розпише підготовку до незалежного оцінювання з математики на весь період навчання. Ви можете бути впевнені в позитивному результаті і користі від занять.

 

Репетитори математики онлайн по класам

Репетитор математики онлайн 5 класРепетитор математики онлайн 6 класРепетитор математики онлайн 7 класРепетитор математики онлайн 8 клас

Репетитор математики онлайн 9 класРепетитор математики онлайн 11 клас

 

Переходь на інші сторінки нашого сайту

Репетитори онлайнРепетитор математики онлайнНа головну