Зворотний дзвінок

Репетитор з математики 6 клас онлайн

Контакти

Вартість занять

Заняття індивідуальні та в міні-групах до 2 учнів

Онлайн репетитор математики 6 класУ 6 класі учень вже звик до середньої школи, йому комфортно коли багато предметів, він навчився розподіляти увагу і виділяти головне. А тому, ускладнюється і шкільна програма з математики.

У наступному році його чекає ще одне нововведення. Звична математика розділиться на алгебру і геометрію. Але поки є час підтягнути знання c репетитором онлайн і приділити увагу складним темам. Адже коли цей розподіл відбудеться, швидко закривати прогалини і повертатися до попереднього класу можливості не буде. Точніше вона буде, але якщо займатися повторенням, можна не встигнути за новим матеріалом. Звідси висновок - якщо прогалини є вже зараз, то репетитор прийде вам на допомогу. 

Потрібно пам'ятати, що усі теми математики 6 класу виносяться на ЗНО. Рівень складності завдань зростає з року в рік. І якщо школяр вибере математику для вступу в профільний ВНЗ, прогалин краще взагалі не допускати. Звичайно, в 6 класі про це рано думати, але ДПА здавати доведеться в будь-якому випадку. Тому займатися все ж таки потрібно.

Що дадуть онлайн уроки з репетитором математики 6 класу в Planetaclub?

  • Повне освоєння всіх тем - звичайно при регулярних заняттях.
  • Зворотній зв'язок з учителем - репетитор відразу оцінює прогрес учня.
  • Регулярні заняття за графіком.
  • Міні-група до 3 учнів або індивідуальні уроки.
  • Онлайн уроки з репетитором - дуже зручно. Не потрібно витрачати час на поїздку.

 

Репетитори математики онлайн по класам

Репетитор математики онлайн 5 класРепетитор математики онлайн 7 класРепетитор математики онлайн 8 класРепетитор математики онлайн 9 клас

Репетитор математики онлайн 10 класРепетитор математики онлайн 11 клас

 

Репетитори онлайнРепетитор математики онлайнНа головну