Зворотний дзвінок

Репетитор з математики у Миколаєві

Контакти

Вартість занять

Заняття індивідуальні та в міні-групах до 2 учнів

Математика заслужено вважається однією із найскладніших наук, адже не всім дітям вона дається легко. Варто пропустити кілька тем – і дитині досить складно наздоганяти цей матеріал. А комусь завжди важко осягати рівняння та формули, адже шкільна програма не бере до уваги рівень та особливості сприйняття кожного окремого учня. Але навіть у цьому випадку не варто зневірятися, бо репетитор з математики в Миколаєві зможе швидко вирішити цю проблему.

 

Як відомо з 7 класу математика поділяється на два окремих напрямки: алгебра та геометрія. Клікайте на іконки, щоб дізнатися докладніше!

Алгебра онлайнГеометрія онлайн
 

Онлайн репетитор з математики.

Репетитор математики онлайнЗвичайно, самостійна робота над предметом також дуже важлива, але заняття з репетитором з математики в Planetaclub має вагомі переваги:

 • результат досягається набагато швидше, оскільки вчитель впливає прогрес;
 • онлайн-уроки з репетитором математики не викликають стресу: навіть найбоязкіші діти не соромляться ставити питання в інтерактивному форматі;
 • навчання проходить у комфортних міні-групах з 2-3 осіб, або індивідуально що дозволяє педагогу якісно опрацювати прогалини кожного школяра;
 • репетиторство з математики передбачає обов'язковий контроль успіху: тексти, підсумкові зрізи;
 • якщо учневі складно дається навчання чи результати доки не дуже відчутні, то педагог просто змінює тактику;
 • Витрачати час на дорогу не доведеться: можна займатися прямо з дому, потрібен лише якісний інтернет;
 • школяр стає активніше і на шкільних заняттях, оскільки зростає впевненість у власних знаннях – у результаті підвищується успішність.

 

Хід навчання.

Репетитор з математикиУроки у репетитора математики в Миколаєві – це не хаотичні заняття час від часу, а серйозний освітній процес з наявністю певного графіка. Учні отримуватимуть інформацію поступово, щоб вона легко засвоювалася.

 • Процес привабливий як для старшокласників, так і для малюків: педагоги використовують кольорові посібники, цікавий аудіо- та відео-матеріал.
 • Спочатку педагог за допомогою тестів оцінить поточний рівень знань, виявить прогалини та проблемні теми.
 • Навантаження не буде великим, оскільки заняття за часом ідентичне стандартному шкільному уроку.
 • Кожен учень може поставити всі питання в ході заняття.
 • Обов'язкове виконання домашнього завдання, яке задає онлайн репетитор для того, щоб гарантовано закріпити матеріал.

 

Репетитори математики онлайн по класам

Репетитор математики онлайн 5 класРепетитор математики онлайн 6 класРепетитор математики онлайн 7 класРепетитор математики онлайн 8 клас

Репетитор математики онлайн 9 класРепетитор математики онлайн 10 класРепетитор математики онлайн 11 клас

Додаткові плюси.

Підготовка до ЗНО. Старшокласникам викладач допоможе успішно впоратися з іспитами, адже математика є обов'язковим предметом у більшості ВНЗ. А деякі навчальні заклади вимагають від абітурієнтів досить високого балу. В данному випадку педагоги рекомендують приступати до підготовки якомога раніше. Бажано, почати заняття ще у вересні, щоб у розміреному темпі готуватися до ЗНО і не перенапружувати нервову систему.

Існує ще одна важлива перевага занять з репетитором – вона розвиває у дитині таку важливу якість, як відповідальність, бо школяр навчається самостійно шукати інформацію. Ця навичка стане в нагоді йому як під час студентства, так і у професійній діяльності.

 

Репетиторство з математики онлайн. Переваги!

Великий стаж викладання

Ефективний підхід до онлайн викладання
Освоєння програми в темпі групи Доброзичлива атмосфера на онлайн заняттях
Ефективна методика навчання Можна займатися одразу кількома предметами
Заняття онлайн до результату

 

 

Разом із математикою займайся й іншими предметами

Репетитор з інформатики онлайнРепетитор з англійської онлайнРепетитор німецької онлайнРепетитор з україннської онлайнРепетитор з історії онлайнРепетитор з правознавства онлайн

Репетитор фізики онлайнРепетитор хімії онлайнРепетитор біології онлайнРепетитор географії онлайн

 

 

Репетитори онлайнНа головну