Репетитори онлайн 10 клас

 Контакти

Вартість занять

Заняття індивідуальні та в міні-групах до 3 осіб

Ознайомтесь з онлайн курсами. Це заняття в групах до 6 учнів

Репетитор початкових (1-4) класів, переходьте!

Онлайн репетитори для 10 класу

Для успішного складання іспитів багатьом школярам необхідні додаткові заняття. В даний час широко поширюються і набирають обертів заняття з репетитором онлайн. Даний вид уроків дуже зручний, як для викладачів, так і для учнів. Наші уроки онлайн для 10 класів проводяться по персональним програмам у зручний для учня час.

Викладач обов'язково знаходить індивідуальний підхід до кожного учня. Домашнє завдання викладач підбирає з урахуванням можливості учня. Всі репетитори, що працюють онлайн в Planetaclub проходять строгий відбір. Робота з ними є гарантованим успіхом при здачі іспитів й засвоєнні нових тем з різних предметів.

Для занять із репетиторами онлайн ми пропонуємо наступні предмети:

Особливості онлайн уроків для 10 класів, які проходять в нашому центрі

Онлайн-заняття проводяться на сайті у віртуальній навчальній кімнаті. Учень знаходиться один на один з репетитором (також можливі заняття в міні-групах до 3 осіб). В процесі навчання учень може писати, креслити графіки. Під час уроку проводиться трансляція відео і голосу. Також можливе використання Skype. Онлайн репетитор по скайпу для 10 класу зможе підготувати вашого школяра за всіма необхідними предметами, а також до іспитів.

Кожне заняття фіксується, як історія в особистому кабінеті. Тому батьки в будь-який момент можуть перевірити, як встигає їх дитина.

Онлайн репетитор 10 класу - надійний спосіб підвищити рівень знань для кожного школяра.

 

Щоб дізнатися більше, переходьте на інші сторінки нашого сайту!

Детальніше про насНаші викладачіПриклади онлайн уроківПитання і відповідівідгукиВартість занять

 

Доступні такі предмети для онлайн занять:

Репетитор з математики онлайнРепетитор з інформатики онлайнРепетитор з англійської онлайнРепетитор німецької онлайнРепетитор російської мови онлайнРепетитор з україннської онлайн

Репетитор з історії онлайнРепетитор фізики онлайнРепетитор хімії онлайнРепетитор біології онлайнРепетитор географії онлайн

 

 

Репетитори онлайнНа головну