Зворотний дзвінок

Репетитори з англійської мови у Дніпрі

 Контакти

Вартість занять

Заняття індивідуальні та в міні-групах до 2 учнів

Репетитори англійської у ДніпріВ англійській мові 12 форм часу, сильно редуковані голосні, більше 425 000 слів (за Вебстером), прийменники, що змінюють зміст дієслів, суворі правила складання речень (іменник, потім присудок, а після нього доповнення), маса слів, які звучать і пишуться по-різному, герундії та артиклі. Не дивно, що у школярів виникають проблеми з вивченням цієї мови.

Вирішити їх можна шляхом додаткових занять з онлайн репетитором в Дніпрі. Викладач навчить ефективних методик запам'ятовування іноземних слів, пояснить лексичні, синтаксичні та граматичні нюанси мови, підкаже, як правильно потрібно вимовляти слова англійською. Весь час, відведений вивченню мови, вчитель буде сконцентрований на одному учні, а не на всій групі (як це відбувається під час уроків у шкілі чи додаткових заняттях). Навчання індивідуальне. Також для бажаючих можна компонувати міні-групи по 2 особи.

 

Плюси звернення до репетитора англійської у Дніпрі

Викладач обов'язково практикуватиме інтерактивне навчання, що передбачає постійне спілкування з учнем. Це дозволяє краще запам'ятати почуте на заняттях та з великою зацікавленістю вести діалог із учителем. Знімається напруженість та затиснення. Інші переваги:

  • репетитор з англійської мови, який займається зі школярами онлайн, добре знає про всі недоліки сучасної освіти, тому намагається максимально допомогти дитині у розумінні нової теми;
  • викладач має високу кваліфікацію та швидко визначає рівень знань учня;
  • має в своєму розпорядженні великий обсяг навчальних матеріалів;
  • складає програму занять в таким чином, щоб школяру було простіше засвоїти складні теми;
  • простими словами пояснює важкі правила у граматиці, синтаксисі, лексиці.

Записатися до репетитора англійської мови можна прямо на сайті. Навчально-освітній центр Planetaclub надає послуги репетиторства учням 5-11 класів, а також дорослим. Школярі можуть підготуватися до ЗНО та до ДПА з обов'язкових та додаткових предметів.

 

Чому варто займатися з репетитором англійської онлайн?

Репетитор англійської онлайнЦе зручно – не потрібно покидати свою оселю, щоб пізнавати щось нове з іноземної мови. Навчання проходить за допомогою організації відеоконференції через скайп. Заняття інтенсивні та активні – тобто немає жодного монотонного пояснення теми, як у школі. Інші докази на користь вчителів англійської, які викладають онлайн:

  • вони дають джерела інформації для ознайомлення з темою в електронному вигляді (школяр може вивчати їх після занять на будь-якому гаджеті та у будь-якому місці);
  • практикують лише сучасні варіанти віддаленого навчання;
  • можуть починати заняття у потрібний для школяра час;
  • підтримують темп, щоб спілкування не було нудним.

Викладацький склад у Planetaclub вже довгі роки практикує віддалені заняття. Навчання ведеться до необхідного результату. Якщо ви хочете вивчити англійську для подорожей, життя або навчання закордоном, складання ЗНО або внутрішніх шкільних іспитів, то зверніться за допомогою до наших репетиторів.

Переваги занять з нашими репетиторами англійської:

Великий стаж викладання

Ефективний підхід до онлайн викладання
Освоєння програми в темпі групи Доброзичлива атмосфера на онлайн заняттях
Ефективна методика навчання Можна займатися одразу кількома предметами
Заняття онлайн до результату

 

Разом із англійською займайся й іншими предметами

Репетитор з математики онлайнРепетитор з інформатики онлайнРепетитор німецької онлайнРепетитор російської мови онлайнРепетитор з україннської онлайнРепетитор з історії онлайн

Репетитор з правознавства онлайнРепетитор фізики онлайнРепетитор хімії онлайнРепетитор біології онлайнРепетитор географії онлайн

 

 

Репетитори онлайнНа головну