Зворотний дзвінок

Репетитори з англійської мови у Херсоні

 Контакти

Вартість занять

Заняття індивідуальні та в міні-групах до 2 учнів

Репетитори з англійської у ХерсоніРепетиторство англійської онлайн, у тому числі спрямоване на навчання школярів Херсона, є невід'ємним фактом нашого часу. Сьогодні учневі необов'язково перебувати на заняттях в одному кабінеті з педагогом і однолітками, які мали на меті підтягнути іноземну мову. Дистанційні репетитори англійської – відмінний вихід для старшокласників, учнів молодшої, середньої школи, завантажених уроками у позанавчальний час а також заняттями в гуртках, секціях.

Досвідчений вчитель англійської онлайн гарантовано допоможе віддалено підтягнути школяру мову, попрацювати над прогалинами, що накопичилися в граматиці, донести тонкощі фонетики, поставити вимову, роз'яснити різницю в численних часвих формах англійських дієслів, поповнити лексичний запас слів. Головне, щоб була мотивація та бажання вивчати іноземну мову у самої дитини, підлітка, слухача онлайн-курсів.

Потрібен відповідальний та грамотний репетитор англійської мови в Херсоні? Бажаєте, щоб Ваша дитина підтягнула втрачене, підвищила наявний рівень знань, могла добре скласти перехідні або випускні іспити в школі?

Звертайтеся за допомогою до центру дистанційного навчання «Planetaclub». Наш репетитор англійської онлайн допоможе успішно впоратися з будь-яким поставленим завданням.

 

Репетитори англійської у Херсоні - наша пропозиція

Рапетитори англійської у ХерсоніНаш навчальний центр на постійній основі веде набір школярів на індивідуальне навчання англійської мови в дистанційному форматі. Заняття проводяться з досвідченими викладачами України, Також за бажанням можливе навчання в мінігрупах не більше 2 осіб.

На уроках онлайн-вчителі використовують передові методики викладання, різні технічні пристрої, сучасну літературу. Перш ніж сформувати групи викладачі англійської онлайн проводять тестування школярів, щоб з'ясувати рівень кожного з учнів, розуміти необхідний темп занять, згрупувати слухачів за приблизно схожою базою знань.

На уроках в онлайн центрі багато уваги приділяється аудіюванню, вимові, граматиці. Заняття проходять по Скайпу або за бажанням в будь-якій іншій програмі, що підтримує формат відеоконференцій, більшою мірою повністю іноземною мовою, щоб максимально досягнути занурення слухачів у мовне середовище. Додому задаються домашні завдання. Зустрічаючись на наступному уроці, вчитель обов'язково перевіряє якість їх виконання, а також рівень освоєння кожним учнем пройденої лекції, відбувається ретельний аналіз помилок, при необхідності матеріал опрацьовується і закріплюється повторно.

Після роботи із репетитором англійської, після засвоєння кількох ступенів навчання, школярі зможуть легко:

  • Онлайн репетитори англійськоїдивитися фільми, слухати пісні, читати книги англійською мовою;
  • готувати презентації, есе, писати твори;
  • виконувати перекази;
  • спілкуватися з носіями мови,
  • почуватися вільно у присутності іноземців, підтримувати бесіди на різні теми.

Крім того, наші онлайн-репетитори зможуть здійснити підготовку до ЗНО та ДПА з англійської мови.

У нашому центрі працюють досвідчені педагоги, які багато разів підтвердили свою високу кваліфікацію на серйозних курсах підвищення кваліфікації, виїжджаючи за кордон, зустрічаючись на семінарах, різноманітних професійних заходах з представниками, педагогами інших країн.

Шукаєте репетиторів з англійської в Херсоні? Не хочете перевантажувати свою дитину  поїздками на оффлайн-курси? Розглядаєте як пріоритетний дистанційний формат навчання ?

Репетитор з англійської мови по Скайпу від навчального центру «Planetaclub» – Ваш оптимальний вибір.

 

Переваги занять з нашими репетиторами англійської:

Великий стаж викладання

Ефективний підхід до онлайн викладання
Освоєння програми в темпі групи Доброзичлива атмосфера на онлайн заняттях
Ефективна методика навчання Можна займатися одразу кількома предметами
Заняття онлайн до результату

 

Разом із англійською займайся й іншими предметами

Репетитор з математики онлайнРепетитор з інформатики онлайнРепетитор німецької онлайнРепетитор російської мови онлайнРепетитор з україннської онлайнРепетитор з історії онлайн

Репетитор з правознавства онлайнРепетитор фізики онлайнРепетитор хімії онлайнРепетитор біології онлайнРепетитор географії онлайн

 

 

Репетитори онлайнНа головну