Зворотний дзвінок

Репетитори з англійської мови у Львові

 Контакти

Вартість занять

Заняття індивідуальні та в міні-групах до 2 учнів

Вивчати англійську легко. Якщо уроки проводяться у зручному, сучасному та цікавому форматі. Саме такі заняття організовують дистанційні репетитори нашого навчального центру. З ними ваша дитина зможе вивчати мову, незалежно від того, в якому районі Львова вона знаходиться. Все, що необхідно для початку уроку – підключення до інтернету та бажання.

Особливості дистанційних занять: для кого підійде онлайн-репетиторство?

Онлайн репетиторство по английскомуСьогодні заняття з репетитором англійської в онлайн режимі — один із найпрогресивніших методів освоєння мови. По-перше, такий формат дозволяє навчатися у зручних умовах. Звичайно це позначається на швидкості та якості засвоєння матеріалу. А по-друге, онлайн репетиторство з англійської практично не має меж. За допомогою дистанційних уроків можна:

  • Покращити розмовні навички;
  • Наздогнати освітню програму;
  • Підготуватися до важливого іспиту, а також до ЗНО та ДПА;
  • Заповнити можливі прогалини знань;
  • Перейти до нового мовного рівня: A2, B2 і т.д.

Уроки з викладачем англійської в онлайн режимі актуальні як для учнів початкових класів, які тільки починають освоювати мову, так і для випускників, які готуються до іспитів. Planetaсlub надає широкий вибір освітніх програм для дітей будь-якого віку, з будь-яким актуальним мовним рівнем.

 

Онлайн репетитор з англійської мови у Львові: переваги послуги

Головна перевага роботи з вчителями англійської в онлайн режимі - економія часу та сил. Дитині не доведеться витрачати багато часу на те, щоб дістатися на заняття. Краще витратити цей час на відпочинок, виконання домашньої роботи або інших додаткових уроків. Також до переваг занять з репетитором з англійської мови по скайпу або в іншому месенджері належать:

  • Використання сучасних технологій (під час уроків використовуються ігри, інтерактиви, цікаві завдання, що підвищує інтерес учнів);
  • Зручний формат (діти швидко звикають до дистанційної форми навчання та краще засвоюють матеріал, що подається таким чином);
  • Індивідуальний підхід (невелика кількість учнів в онлайн-класі дозволяє викладачеві приділяти час кожному).

Онлайн репетитор по английскому во ЛьвовеТакож до переваг можна віднести доступні умови навчання. Дозволити собі заняття з грамотним, кваліфікованим педагогом, який вміє знаходити підхід до дітей, може кожен. Заняття з онлайн репетитором англійської мови у Львові значно доступніші за традиційні уроки. Пояснити це можна відсутністю додаткових витрат на оренду класів (з боку освітнього центру) та дорогу (з боку учня).

Звертаючись у Planetaсlub, ви гарантуєте собі отримання всіх описаних вище переваг. У нашому освітньому центрі викладають найкращі репетитори англійської у Львові, які точно знайдуть підхід до вашої дитини та допоможуть їй освоїти таку необхідну сьогодні мову.

 

Переваги занять з нашими репетиторами англійської:

Великий стаж викладання

Ефективний підхід до онлайн викладання
Освоєння програми в темпі групи Доброзичлива атмосфера на онлайн заняттях
Ефективна методика навчання Можна займатися одразу кількома предметами
Заняття онлайн до результату

 

Разом із англійською займайся й іншими предметами

Репетитор з математики онлайнРепетитор з інформатики онлайнРепетитор німецької онлайнРепетитор з україннської онлайнРепетитор з історії онлайнРепетитор з правознавства онлайн

Репетитор фізики онлайнРепетитор хімії онлайнРепетитор біології онлайнРепетитор географії онлайн

 

 

Репетитори онлайнНа головну