Зворотний дзвінок

Репетитори з англійської мови у Миколаєві

 Контакти

Вартість занять

Заняття індивідуальні та в міні-групах до 2 учнів

Репетитори англійської у МиколаєвіРепетитор англійської у Миколаєві допоможе учневі швидко поповнити словниковий запас, вивчити граматику та лексику. Для цього не доведеться витрачати час на дорогу, навчання проходить онлайн за допомогою Skype (Скайп).

Знайти репетитора англійської мови можна в навчальному центрі Planetaclub. Тут працюють досвідчені викладачі, які регулярно підвищують свій професіоналізм, практикуючись за кордоном. Вони допоможуть розібратися з часовими формами, правильною вимовою слів та побудовою речень.

 

Преимущества онлайн репетиторства по английскому

Вчитель англійської гарантує доступну подачу матеріалу та допомогу учням у засвоєнні інформації. Онлайн репетитор проводить психологічну та педагогічну діагностику учнів, оцінюючи рівень їх знань, що допоможе скласти індивідуальну програму проведення занять. Уроки проводяться з використанням сучасних технологій, які допомагають швидше освоїти весь матеріал.

Репетиторство з англійської мови через Скайп має такі переваги:

  • Учню не доведеться витрачати час на дорогу.
  • Батьки можуть бути присутніми на уроках.
  • Кожен учень отримує індивідуальний підхід та спеціально складену програму, яка розробляється з урахуванням його знань.
  • Для занять не доведеться купувати підручники, весь матеріал представлений в електронному вигляді.
  • Учень отримує постійну підтримку вчителя за допомогою месенджерів.
  • Підготовку до ЗНО та ДПА з англійської мови також можна здійснювати онлайн.

Заняття проходять індивідуально, і в групах по кілька учнів. У навчальному центрі Planetaclub розроблено досить багато програм, що дозволяють займатися з дошкільнятами та старшокласниками.

Як записатися на уроки до репетитора англійської в Миколаєві

Уроки англійської у МиколаєвіЩоб потрапити до репетитора з англійської мови, необхідно зателефонувати за вказаними на сайті номерами, скористатися онлайн-формою зворотнього зв'язку або замовити зворотній дзвінок. На першому занятті репетитор визначить рівень знань учня та з'ясує мету занять. Для загального розвитку дитині підходять середній та базовий рівні (Elementary, Intermediate). Для вступу в іноземний ВНЗ або спілкування з іноземцями будуть потрібні більш високі рівні володіння мовою - Upper Intermediate або Advanced. Звернувши увагу на мету клієнта, викладач англійської онлайн підбере відповідну програму, що відповідає ціні та інтенсивності. Під час складання графіка та плану занять фахівець врахує усі побажання учня та його батьків.

Дистанційні репетитори англійської пропонують вузькопрофільні або загальні уроки. На вузькопрофільних лексика та граматика вивчаються окремо, а на загальних – з'єднані в один урок. Завдяки простій, але ефективній методиці навчання, учень може займатися англійською не на шкоду іншим важливим предметам. Більше того, у нашому навчальному центрі можна займатися кількома предметами паралельно.

 

Переваги занять з нашими репетиторами англійської:

Великий стаж викладання

Ефективний підхід до онлайн викладання
Освоєння програми в темпі групи Доброзичлива атмосфера на онлайн заняттях
Ефективна методика навчання Можна займатися одразу кількома предметами
Заняття онлайн до результату

 

Разом із англійською займайся й іншими предметами

Репетитор з математики онлайнРепетитор з інформатики онлайнРепетитор німецької онлайнРепетитор з україннської онлайнРепетитор з історії онлайнРепетитор з правознавства онлайн

Репетитор фізики онлайнРепетитор хімії онлайнРепетитор біології онлайнРепетитор географії онлайн

 

 

Репетитори онлайнНа головну