Зворотний дзвінок

Репетитори з географії

 Контакти 

Вартість занять

Заняття індивідуальні та в міні-групах до 3 учнів

Ознайомтесь з курсами географії. Це уроки в групах до 6 учнів,

Географія для школярів в Ірпені

Репетитори з географіЇ

Знання географії необхідно для вступу до багатьох навчальних закладів. Залишивши в стороні вузькі спеціальності, скажемо тільки, що вирішивши пов'язати свою роботу, наприклад, з туристичною сферою (настільки популярною в сучасному світі), без знання географії не обійтися. Та й просто отримати основне уявлення про цю цікаву науку не завадить. Тому вчити її потрібно, залишилося зрозуміти, як це робити ефективно.

Тут на допомогу прийде досвідчений репетитор для підготовки до географії! Він допоможе розібратися у великій кількості шкільного матеріалу, розставить акценти - теми, на які варто звернути пильну увагу.

Шкільна програма досить обширна. Підготовка до ЗНО, підготовка до ДПА та просто освоєння шкільної програми вимагає значних витрат часу. Репетитор допоможе скоротити кількість часу, спрямувати зусилля на основне і структурувати знання.

Заняття в нашому репетиторському центрі проходять індивідуально. Також при однаковому рівні у кількох учнів можливе формування міні-груп. Такі уроки - результативні, адже в групах не більше 2-3 учнів. А індивідуальні заняття пропонують широкі можливості для формування програми підготовки.

 

Викладачі Planetaclub націлені на високий рівень підготовки учнів. Школярі після занять з репетиторами успішно здають ЗНО і вступають в бажані навчальні заклади. А учні, яким потрібно підтягнути предмет і встигати за шкільною програмою, досягають чудових результатів у кінці року.

 

Також ви завжди можете почати заняття з онлайн репетитором географії не виходячи з дому!

 

Переваги занять з нашими репетиторами географії

Займаємося до результату

пробуджуємо інтерес
Групи до 6 дітей і індивідуально Эффективна методика
Досвічені репетитори Займатися кількома предметами

 

 

Разом із географією займайся й іншими предметами

Репетитор з математикиРепетитор з інформатикиРепетитор з української мови та літератури

Репетитор з ІсторіїРепетитор з фізикиРепетитор з хіміїРепетитор з біології

 

РепетиториНа головну