Зворотний дзвінок

Репетитор з математики (алгебри, геометрії)

Також пропонуємо заняття і з інших предметів:

 Контакти 

Вартість занять

Заняття індивідуальні та в міні-групах до 3 осіб

Ознайомтесь з курсами з математики. Це заняття в групах до 6 учнів

Репетитор математики для початкових 1-4 класів. Переходьте!

Математика для 5-11 класів в Ірпені

Репетитор з математики

Якщо ви хочете знайти репетитора математики, то ваш пошук повинен зупиниться на Planetaclub.

Математика - шкільний предмет, що вимагає особливої уваги з боку батьків і учнів. Незасвоєний матеріал може негативно вплинути на результати державної підсумкової атестації - ЗНО. А математика для школярів є обов'язковим предметом на цьому іспиті.

Часу на підготовку до тестування з математики може і не бути. Особливо, якщо учень претендує на факультет, де математика є одним з основних предметів. Готуючись до вступу в такий навчальний заклад, слід приділити час повторенню, а не витрачати його на вивчення тем заново.

Вчителі математики нашого репетиторського центру в Ірпені допоможуть якісно підготуватися до здачі державної підсумкової атестації - ДПА, ЗНО, а також освоїти шкільну програму. Ми працюємо з дітьми різного віку, пропонуємо репетиторів для індивідуальних занять математикою, а також репетиторів для занять в міні-групах за віком і рівнем.

 

Репетиторство з математики

Репетиторство з математики

На першому занятті з репетитором математики буде проведена оцінка знань і підібраний матеріал відповідного рівня. Вчитель оцінить приблизні темпи освоєння програми. Якщо учень планує підвищувати рівень і шкільних завдань недостатньо, репетитор вибере ускладнену програму для занять.

Займаючись репетиторством з математики викладач зможе приділити час кожному учневі, допомогти заповнити прогалини, не витрачаючи його на теми, які учень вже засвоїв. На відміну від шкільних уроків, де вчитель працює з групою дітей і не має можливості приділити увагу кожному окремо, так як шкільна програма не передбачає індивідуального підходу до навчання.

У нашому центрі Planetaclub репетиторство математики проходить інтенсивно, при цьому, враховуються особливості кожного учня. При необхідності, деякі теми роз'яснюються довше, на деякі йде менше часу, що дозволяє більш ефективно витрачати час заняття і приділити увагу темам, які освоїти складніше.

Скористайтеся послугами репетитора з математики в Planetaclub, і ми допоможемо підготуватися до ЗНО, ДПА, а також освоїти шкільну програму. 

Вам потрібні кращі репетитори математики? Звертайтеся до нас. Завдяки нашим репетиторам ви зрозумієте що вчити математику може бути дуже цікаво. Телефонуйте за номерами вказаними в розділі Контакти і записуйтеся на заняття!

 

Також ви завжди можете почати заняття з онлайн репетитором математики не виходячи з дому!

 

 

Переваги занять з нашими репетиторами математики

Займаємося до результату

пробуджуємо інтерес
Групи до 6 дітей і індивідуально Эффективна методика
Досвічені репетитори Займатися кількома предметами

 

 

Разом із математикою займайся й іншими предметами

Репетитор з інформатикиРепетитор з української мови та літературиРепетитор з Історії

Репетитор з фізикиРепетитор з хіміїРепетитор з біологіїРепетитор з географії

 

 

РепетиториНа головну