Зворотний дзвінок

Репетитори з математики у Донецьку

Контакти

Вартість занять

Заняття індивідуальні та в міні-групах до 2 учнів

Математика входить до обов'язкових предметів, які потрібно здавати кожному школяру в рамках ЗНО. Для отримання високих балів, учневі доведеться ґрунтовно підготуватися та згадати весь освітній курс, починаючи із середніх класів. Допомогти із підготовкою можуть репетитори з математики у Донецьку. Найбільш кваліфіковані з них входять до викладацького складу нашого навчального центру.

 

Як відомо з 7 класу математика поділяється на два окремих напрямки: алгебра та геометрія. Клікайте на іконки, щоб дізнатися докладніше!

Алгебра онлайнГеометрія онлайн

Які теми з математики найскладніші для засвоєння?

Математика онлайнСтатистично найбільше на ЗНО з математики випускники припускаються помилок у завданнях, у яких потрібно – провести обчислення з векторами, використовувати тригонометричні формули, попрацювати з похідними, розібратися з модульними нерівностями. Також складнощі виникають під час вирішення завдань, у яких необхідно перетворити:

  • логарифмічний вираз;
  • ірраціональний вираз;
  • лінійне та квадратне рівняння;
  • дробово-раціональні нерівності;
  • графіки функцій;
  • показові вирази.

Крім цього у школярів виникають труднощі з вирішенням стереометричних та планиметричних рівнянь. Також буває нелегко із похідними складної функції. Всі ці теми є частиною навчального курсу математики.

Чому школярі не засвоюють цей матеріал та шукають допомоги у репетитора за рік чи за півроку до ЗНО? Тому що шкільна програма передбачає швидкі переходи від однієї теми до іншої. Учні не встигають запам'ятати великі обсяги різної інформації. До того ж вона є досить поверховою. А на самостійні заняття не завжди лишається час. Мотивація з'являється лише тоді, коли наближаються іспити.

 

Репетитори математики онлайн по класам

Репетитор математики онлайн 5 класРепетитор математики онлайн 6 класРепетитор математики онлайн 7 класРепетитор математики онлайн 8 клас

Репетитор математики онлайн 9 класРепетитор математики онлайн 10 класРепетитор математики онлайн 11 клас

 

Онлайн репетитори математики в Planetaclub

Онлайн репетиторы математикиНаш центр пропонує віддалену освітню допомогу донецьким школярам середніх та старших класів. Репетитори математики онлайн відповідально підходять до підготовки випускника і складають план навчання, виходячи з його поточних знань. Він може вибрати індивідуальні заняття або підготовку у міні-групі, що складається з двох осіб.

Викладач простими словами та зрозумілими прикладами донесе сенс багатьох тем до школяра і розбере найскладніші завдання, з якими йому важко впоратися через недостатню підготовку у минулі роки навчання у школі. Також учні будуть віддалено виконувати домашні завдання та разом з викладачем математики розбиратись у правильності їх вирішення.

Вчителі з математики застосовують робочі методики (вони довели свою ефективність практично) для навчання дітей. Мають високу кваліфікацію, постійно підвищують її, а також працюють над удосконаленням педагогічних методик. За допомогою наших викладачів школярі навчаться правильно вирішувати завдання будь-якої складності, застосовуючи теоретичну базу та логічне мислення.

Дистанційні репетитори математики – це зручно. Не треба нікуди їхати, витрачаючи час та додаткові кошти. Учень готується вдома в комфортній обстановці. Центр Planetaclub не тільки готує школярів до ЗНО або ДПА, але й допомагає їм просто підвищити свою успішність.

 

Репетиторство з математики онлайн. Переваги!

Великий стаж викладання

Ефективний підхід до онлайн викладання
Освоєння програми в темпі групи Доброзичлива атмосфера на онлайн заняттях
Ефективна методика навчання Можна займатися одразу кількома предметами
Заняття онлайн до результату

 

 

Разом із математикою займайся й іншими предметами

Репетитор з інформатики онлайнРепетитор з англійської онлайнРепетитор німецької онлайнРепетитор з україннської онлайнРепетитор з історії онлайнРепетитор з правознавства онлайн

Репетитор фізики онлайнРепетитор хімії онлайнРепетитор біології онлайнРепетитор географії онлайн

 

 

Репетитори онлайнНа головну